Yeni GTA 6 Oyunu İçerisinde NFT’ler Yer Alabilir Mi?

Yeni GTA 6 Oyunu İçerisinde NFT’ler Yer Alabilir Mi?

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Yeni GTA 6 Oyunu İçerisinde NFT’ler Yer Alabilir Mi?

ABD merkezli dev oyun şirketi Rockstar tarafından geliştirilen Grand Theft Auto (GTA) serisinin yayımcılığını yapan Take-Two şirketinin CEO’su Strauss Zelnick, yeni GTA oyunu hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Zelnick’in yaptığı açıklamalara göre şirket, NFT’lere olumlu bakıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Take-Two CEO’su Strauss Zelnick, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

“Her zaman yeniliğe açık, tüketicilerin istekleri doğrultusunda hareket etmeye hevesli olmalısınız. Geçmişe takılı kaldığınız zaman önemsiz hale geliyorsunuz. Yeni GTA oyunu beni çok heyecanlandırdı. GTA 6’nın tatmin edici şekilde oyuncuyla buluşacağına inanıyorum.”

Ulaş Utku Bozdoğan: Yeni GTA 6 Oyunu İçerisinde NFT’ler Yer Alabilir Mi? 1

NFT’lere inandığını söyleyen Zelnick, dijital ürünlere inandıklarını, uzun zamandır dijital ürünler sattıklarını ayrıca koleksiyonlara ve nadir ürünlere de inandıklarını sadece spekülasyonlardan endişe ettiklerini aktararak, kullanıcılarının ürünleriyle olan etkileşim deneyimine önem verdiklerini ve dolayısıyla kullanıcılarının maddi kayıp yaşayabilecekleri spekülasyonlardan uzak duracaklarını söyledi.

“NFT’lerin Fırsat Olduğuna İkna Oldum”

Ulaş Utku Bozdoğan: Yeni GTA 6 Oyunu İçerisinde NFT’ler Yer Alabilir Mi? 2

Zelnick NFT’lerle ilgili şöyle konuştu;

“Kullanıcıların ürünlerimizle etkileşim kurduklarında her zaman iyi bir deneyim yaşamalarını sağlamak istiyoruz. Bir spekülasyonla para kaybetmek iyi bir deneyim değil, bu yüzden spekülasyondan uzak duracağız. NFT’lerin gelecekte Take-Two’nun tekliflerine uyması için bir fırsat olduğuna ikna oldum.”

Kaynak:  Coinkolik

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap