Uzman Görüşü: Yeni Yılın Birinci Ayında Talih Getirecek 4 Altcoin!

Uzman Görüşü: Yeni Yılın Birinci Ayında Talih Getirecek 4 Altcoin!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Uzman Görüşü: Yeni Yılın Birinci Ayında Talih Getirecek 4 Altcoin!

Aralık 2023’ün son haftalarında altcoin’ler bir nefes aldıktan sonra, Bitcoin dışındaki kripto paralar 2024’e yenilenmiş bir optimistlikle girdi. Analistlerin kestirimlerini de dikkat alan kripto uzmanı Ana Zirojevic’e nazaran, şu anda yeni yılın başlangıcı için kimileri başkalarından daha fazla potansiyele sahip. Bu doğrultuda uzman, yatırımcıları için fırsatların kapısını açacak 4 altcoin paylaşıyor. Uzman, bilhassa 1 doların altında fiyata sahip tokenleri dikkat alıyor.

Altcoin’ler hala yatırım için uygun bir fırsat!

Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzere, kripto piyasalarında heyecan geri dönüyor. Tanınan kripto analisti ve traderı Michaël van de Poppe, altcoin projelerinin hala yatırım yapmak için güzel bir fırsat sunduğunu söylüyor.

İlk sırdaki altcoin: Cardano (ADA)

Özellikle Cardano (ADA), GitHub platformundaki kayda bedel aylık geliştirme faaliyetleriyle tüm kripto grupları ortasında en üst sıradaki yerini geri alıyor. Cardano, 2023’te yaklaşık 10.000 akıllı mukavele ekledi. Bunun yanı sıra ilgili ekosistemi genişletme eforlarının arttığını gösterdi.

Ulaş Utku Bozdoğan: Uzman Görüşü: Yeni Yılın Birinci Ayında Talih Getirecek 4 Altcoin! 126 Aralık’a kadar aylık GitHub aktifliğine nazaran birinci 10 kripto. Kaynak: Santiment

Bu ortada Cardano, son bilgilere nazaran, gün içinde %0,75’lik artışla 0,6056 dolardan el değiştiriyordu. Fakat ADA, geçtiğimiz hafta boyunca %1,4’lük negatif bir fiyat değişimi yaşadı. Bununla birlikte token, aylık grafiğinde %58,68’lik bir ilerleme kaydetti.

Ulaş Utku Bozdoğan: Uzman Görüşü: Yeni Yılın Birinci Ayında Talih Getirecek 4 Altcoin! 2ADA 30 günlük fiyat grafiği.

İkinci sırada XRP (XRP) geliyor

Aynı vakitte XRP (XRP), Cardano (ADA) ile 1 dolara hakikat “başa baş” bir yarış içinde. Egrag Crypto’nun Harika Lepistes göstergesine nazaran tarih tekerrür ederse bu yarışı kazanması mümkün. Bu gösterge altcoin için 3,7 dolarlık fevkalâde bir fiyatı işaret ediyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Uzman Görüşü: Yeni Yılın Birinci Ayında Talih Getirecek 4 Altcoin! 3XRP fiyat hareketi tahlili ve iddiası. Kaynak: Egrag Crypto

Şu anda XRP tokenı 0,62 dolardan değiştiriyor. Bu da son 24 saatte %0,09 oranında gerilemeye işaret ediyor. Lakin XRP, evvelki hafta %0,79’luk yarar elde etti. Bunun yanında son bir ayda %2,11’lik ilerleme kaydetti.

Ulaş Utku Bozdoğan: Uzman Görüşü: Yeni Yılın Birinci Ayında Talih Getirecek 4 Altcoin! 4XRP 30 günlük fiyat grafiği.

Listeye Algorand (ALGO) ile devam ediyoruz

Merkezi olmayan kripto süreçleri platformu Algorand (ALGO), TravelX ve Viva Aerobus’un uçak biletlerini dijital varlıklara dönüştürmek için ortak projesi için tercih edilen Blockchain haline geldi. Bu yüzden altcoin ana akımın dikkatini çekti.

Bu ortada, Algorand yazı sırasında 0,224 dolardan süreç görüyordu. Bu da gün içinde %0,87’lik bir büyümeye işaret ediyor. Ayrıyeten ALGO, evvelki hafta boyunca %6,81’lik bir düşüş gördü. Bununla birlikte token, geçtiğimiz ay boyunca %67,39’luk bir yarar elde etti.

Ulaş Utku Bozdoğan: Uzman Görüşü: Yeni Yılın Birinci Ayında Talih Getirecek 4 Altcoin! 5Algorand 30 günlük fiyat grafiği.

Son sıradaki altcoin: Polygon (MATIC)

Polygon (MATIC) şimdilik 1 doların altında kategorisine girse de, son vakitlerde kısa müddetliğine 1 dolar bölgesini geçmeyi başardı. Michaël van de Poppe’nin müşahedelerine nazaran MATIC, ivme kazanmaya başladı. Bu yüzden, orada uzun mühlet kalmayacak. Muhtemelen MATIC 1,30 dolara yanlışsız yoluna devam edecek.

Ulaş Utku Bozdoğan: Uzman Görüşü: Yeni Yılın Birinci Ayında Talih Getirecek 4 Altcoin! 6MATIC fiyat hareketi tahlili ve iddiası. Kaynak: Michaël van de Poppe

Yazı sırasında MATIC 0,982 dolardan süreç görüyordu. Bu da son 24 saatte %2,22’lik bir artışa işaret ediyor. Ayrıyeten, son datalara nazaran altcoin, evvelki yedi günde %12,28’lik bir artış gördü. Dahası, geçtiğimiz ay %25,77’lik bir ilerleme kaydetti.

Ulaş Utku Bozdoğan: Uzman Görüşü: Yeni Yılın Birinci Ayında Talih Getirecek 4 Altcoin! 7Polygon 30 günlük fiyat grafiği.

Genel olarak, bu dört altcoin, kripto para dünyasında güçlü temellere sahip. Bunu sürdürmeleri şartıyla, 2024’ün başında uygun bir satın almayı temsil ediyorlar. Lakin, bunlardan rastgele birine yatırım yapmadan evvel kişinin kendi araştırmasını yapması ve kişisel risk toleransını tartması kıymetli.

Makaledeki görüşler ve kestirimler uzmana ve analistlere ilişkin olup, katiyetle yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yapmadan evvel kesinlikle kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap