TON Space Wallet nedir?

TON Space Wallet nedir?

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: TON Space Wallet nedir?

TON Space Wallet, Telegram’da yer alan TON tabanlı bir uygulamadır. Uygulama, kullanıcılara dijital varlıklarının tam denetimini sağlayan yeni bir kendi kendine saklama cüzdanı hizmeti vermesi için geliştirilmiştir.

TON Space Wallet nedir?

TON Wallet, dijital finansmanınızı kolaylıkla yönetmenizi sağlayan bir platformdur. The Open Network (TON) Blockchain teknolojisinin gücünü kullanan bağımsız bir Web3 geliştirici takımı tarafından oluşturulmuştur. Bu platform, Telegram Messenger’ın uygulamasına katılmayı ve erişmeyi daha kolay hale getirir. Wallet, dijital para ünitelerini tanıdık bir arayüzde saklayabilen, gönderebilen ve alabilen 2,5 milyondan fazla kullanıcıya sahiptir. Böylelikle kripto varlıklarını yönetmek artık bir kısa ileti göndermek kadar kolay olacak.

Cüzdan, Telegram’da bir kullanıcı arayüzüne ve TON Space cüzdanıyla problemsiz blokzinciri entegrasyonuna sahip uygulamalar oluşturmak için kullanılabilir. Böylelikle dünya çapındaki Web3 kurucularına kapsamlı bir tahlil sunulurken, kriptonun benimsenmesinin önündeki ana maniler de ele alınmış olur.

Ulaş Utku Bozdoğan: TON Space Wallet nedir? 1

TON Space nasıl çalışır?

Geliştiriciler, uygulamalarını 2023 yılının 3. çeyreğinin sonunda hayata geçmesi beklenen TON Space tüketici lansmanı için hazırlıyorlar. Cüzdan grubu ise NFT koleksiyonlarını ve takas hizmetlerini desteklemeyi planlıyor.

Wallet DeFi lideri Jordan Dunne, “Geliştiricilerin beta süreci, gelişen bir Web2 platformuna yerleştirilmiş birinci kendi kendine emanet cüzdanının piyasaya sürülmesi açısından kritik değer taşıyor.” Tabirlerini kullanarak kelamlarını şöyle sürdürdü:

“TON Space’in kullanıma sunulması, blokzinciri geliştiricilerinin, kullanıcıların günlük sezgisel taşınabilir uygulama tecrübeleri üzere hissettiren Web3 hizmetleri oluşturmasına imkan tanıyacak. Kullanımı kolay ve her ay 800 milyon kullanıcısı olan Telegram’dan hiç ayrılmadan, şaşırtan bir büyüme fırsatı sunuyor.”

TON Vakfı Büyüme Yöneticisi Justin Hyun, “TON Space’in lansmanı, TON ekosistemi için yeni bir altyapı katmanı oluşturan değerli bir kilometre taşıdır.” diyerek “Telegram’ın içine büsbütün entegre edilmiş merkezi olmayan uygulamalar ve botlar oluşturma gücü küçümsenemez. Bu hizmetler ve kullanıcıları artık varlıkları Telegram içinde saklama, yönetme ve takas etme gücüyle gelen sonsuz olasılıkların tadını çıkaracaklar.” Sözlerini kaydetti.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap