Yapay zeka takviyeli çizim aracı AutoDraw nedir?

Yapay zeka takviyeli çizim aracı AutoDraw nedir?

Paylaş
BTC Piyasası: Yapay zeka takviyeli çizim aracı AutoDraw nedir?

AutoDraw, daha süratli çizim yapmanıza yardımcı olacak AI takviyeli bir çizim aracıdır. Google tarafından geliştirilen bu araç, bilhassa telefondan yapılması sıkıntı çizimler için web tabanlı bir arayüz sunar.

AutoDraw Nedir?

AutoDraw, kullanıcıların süratli ve kolay bir biçimde çizim yapmasına yardımcı olmak için tasarlanmış, makine tahsili dayanaklı bir yapay zeka aracıdır. Herkesin görsel, süratli bir biçimde her şeyi oluşturmasına yardımcı olmak için makine tahsilini yetenekli sanatkarların çizimleriyle birleştirir. Uygulamanın teklif aracı, ne çizmeye çalıştığınızı iddia etmek için QuickDraw’da kullanılan teknolojinin birebirini kullanır.

AutoDraw ile aşağıdaki zayıf manzarayı, bir sonraki versiyonuna dönüştürebilirsiniz:

BTC Piyasası: Yapay zeka takviyeli çizim aracı AutoDraw nedir? 1
BTC Piyasası: Yapay zeka takviyeli çizim aracı AutoDraw nedir? 2

Kimler Kullanabilir?

  • Hızlı ve kolay çizimler oluşturmak için yardım arayan, sanatçı olmayan şahıslar.
  • Platformdaki yetenekli sanatkarlardan bir şeyler öğrenmek isteyen tasarım meraklıları.
  • Sanatta makine tahsilinin yeteneklerini keşfeden eğitimciler ve öğrenciler.

Herhangi bir aygıttaki rastgele bir web tarayıcısında çalışır

AutoDraw web tabanlı bir araçtır. Bu, bilgisayarınızda, tabletinizde yahut akıllı telefonunuzda rastgele bir mahallî evraka gereksinim duymadığı manasına gelir. Rastgele bir uygulama yüklemeniz gerekmez; tek gereksiniminiz olan bir web tarayıcısıdır.

Mouse, dokunma ve kalemle çalışır

Uygulama, girdi olarak da özel bir şey gerektirmez. Aygıtınızı olağanda yaptığınız üzere kullanabilirsiniz: bir masaüstü bilgisayarda yahut dizüstü bilgisayarda mouse’unuzu yahut dokunmatik yüzeyinizi kullanabilir ve bir tablette yahut akıllı telefonda ekrana dokunmak için parmaklarınızı kullanabilirsiniz.

Çizimlerinizi geliştirmek için yapay zeka kullanır

AutoDraw, gücünü Yapay Zekadan (AI) alır: Çizime başlar başlamaz, ardındaki AI karaladığınız şeyi tanımaya çalışır. Daha sonra sizin çizdiklerinizi bilgi tabanındaki emsal çizimlerle eşleştirmeye çalışır. Hepsi üstten “Bunu mu demek istiyorsunuz” listesinde küçük simgeler olarak görüntülenir.

Profesyonel sanatkarlar, dizayncılar ve illüstratörler tarafından yapılan çizimleri kullanır

Karalamalarınızı değiştirmek için kullanabileceğiniz çizimler, sanatkarlar, dizayncılar ve illüstratörler tarafından çizilir ve bu nedenle, sizin ve benim oluşturabileceğimiz ortalamadan çok daha hoş görünürler.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap