Yapay zeka ile 30 saniyede web sitesi oluşturun: Durable nedir?

Yapay zeka ile 30 saniyede web sitesi oluşturun: Durable nedir?

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Yapay zeka ile 30 saniyede web sitesi oluşturun: Durable nedir?

Yapay zeka ile saniyeler içerisinde kendi web sitenizi oluşturmak ister misiniz? Yanıtınız “evet” ise Durable yapay zeka uygulamasıyla tanışmanın vakti geldi.

Durable nedir?

Durable AI, web sitesi oluşturmak için geliştirilmiş bir yapay zeka uygulamasıdır. Bilhassa kendi web sitesini kurmak ve e-ticarete adım atmak isteyenlerin yardımına yetişen bu yapay zeka uygulaması, saniyeler içerisinde profesyonel seviyede dizaynlar inşa eder.

Ulaş Utku Bozdoğan: Yapay zeka ile 30 saniyede web sitesi oluşturun: Durable nedir? 1

Bunun yanı sıra, web sitesini logolar, fotoğraflar, özel objeler ve çok daha ziyadesiyle düzenleyerek geliştirebilirsiniz.

Durable, CRM araçlarını da hizmete sunarken faturalama ve promosyonel içerik oluşturma üzere pek çok özelliği de kullanıcıların hizmetine sunar.

Durabile AI, 30 günlük bir fiyatsız deneme verir. Kullanıma devam etmek isterseniz de aylık 15 dolardan başlayan planlardan birini seçebilirsiniz.

Durable AI nasıl kullanılır?

Durable AI’ın temel özelliklerini keşfettiğimize nazaran, yapay zeka ile web sitesi oluşturmak için uygulamanın nasıl kullanıldığına göz atalım…

  1. Durable web sitesine gidin.
  2. “Get started” butonuna tıklayın.
  3. İşletmenizin ismini, pozisyonunu ve tipini girerek gereksinimlerinize uyarlanmış bir web sitesi oluşturun. Uygulama, amaç kitlenize uygun bir tasarım düzenlemesi yapacaktır.
  4. Marka kimliğinizi yansıtan, şahsileştirilmiş bir web sitesi oluşturmak için tertibi, renkleri, yazı tiplerini ve fotoğrafları değiştirebilirsiniz.
  5. Gerekirse web sitenize kolay kolay ek sayfalar ekleyebilirsiniz.
  6. Durable AI, daha evvel sağladığınız bilgilere dayanarak web siteniz için evvelden yazılmış içerikler oluşturur.
  7. Resimler ve simgeler ekleyin.
  8. Uygulama, her sayfa için otomatik olarak SEO dostu içerik ve meta etiketler oluşturur. Bununla birlikte, ilgili anahtar sözler ekleyerek ve ilgi alımlı meta açıklamaları yazarak web sitenizi daha da optimize edebilirsiniz.
  9. Önizleme yapın ve siteyi yayına alın.
  10. Web siteniz yayına girdikten sonra Durable AI, site performansını izleyebilmeniz için yerleşik tahlil araçları sağlar.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap