Vultor (VLT) coin nedir, nasıl satın alınır?

Vultor (VLT) coin nedir, nasıl satın alınır?

Paylaş
BTC Piyasası: Vultor (VLT) coin nedir, nasıl satın alınır?

Vultor kripto ödeme şirketi, mahallî kripto ünitesi VLT coin’i ön satışa çıkarıyor. Kripto projesi, ön satış aracılığıyla ana eserinin popülaritesini artırmayı hedefliyor.

Vultor nedir?

Vultor, bir kripto para ödeme şirketidir. Dijital varlıkları algılama ve kullanma formumuzu geliştirmek için daima çalışan bir kripto projesi olan Vultor, birinci token ön satışını başlattığını duyurdu. Duyuru 23 Ağustos 2023 tarihinde Twitter üzerinden yapıldı. Vultor, lokal tokenı VLT’nin ön satışı yoluyla projeyi geliştirmek ve ana eserlerini piyasaya sürmek için 1.920.000 dolar toplamayı hedefliyor.

Şirketin öncelikli gayesi, kripto projesini dünya çapındaki kripto meraklıları ortasında tanınan hale getirmek ve onlara kripto ödeme sisteminde ihtilal yaratmayı amaçlayan bir projede erken yatırımcı olma fırsatı sunmaktır.

Yakın tarihli bir tweet’te belirtildiği üzere, tüm ön satış iştirakçileri istedikleri kadar VLT tokenine sahip olmanın yanı sıra fiyatsız bir Vultor kartı almaya da hak kazanıyor. Banka yahut kredi kartına benzeri formda tasarlanan Vultor kartı, kripto para ünitesi ödemelerini aracı gerektirmeden işlemek için uygun fiyatlı, kolay ve inançlı bir yaklaşım sunuyor.

Vultor kartı, özel anahtarları hava boşluklu bir ortamda inançlı bir biçimde çevrimdışı olarak saklamak üzere düşünülmüştür. Anahtarlar kartın inançlı ögesinden asla çıkmayacak ve daima çevrimiçi kalacaktır. Projenin ana amaçlarından biri, teslim edilen 4,1 milyar kart üzere şaşırtan bir sayıya ulaşmaktır. Şirket, 2024 yılına kadar, tüm ön satış iştirakçilerine teslim edilenler de dahil olmak üzere 100.000’den fazla Vultor kartı teslim edeceğini öngörüyor.

BTC Piyasası: Vultor (VLT) coin nedir, nasıl satın alınır? 1

VLT coin nasıl satın alınır?

VLT coin satın alma süreci Ethereum coinleri yahut Tether (USDT) tokenleri kullanılarak gerçekleştirilebilir. Kripto meraklılarının, devam etmek için cüzdanlarında kâfi token bulunduğundan emin olmaları önerilir.

VLT tokenlerinin sadece ön satış oturumu sona erdikten sonra talep edilebileceğini belirtmek kıymetlidir. Ayrıyeten, iştirakçiler geçerli bir cüzdan adresi sağlamalı ve VLT satın almak ve talep etmek için birebir cüzdanı kullanmalıdır. VLT satın almak için kullanılan cüzdanın aynısının kullanılması güvenliği sağlayacak ve ön satış tokenlarına yetkisiz erişimi önleyecektir.

Ön satış sırasında VLT satın almak için tek yapmanız gereken aşağıdaki adımları izlemek:

  • Cüzdanınıza ETH yahut USDT gönderin.
  • Cüzdanınızı resmi Vultor web sitesine bağlayın ve ana sayfadaki satın alma widget’ını kullanarak VLT tokenleri için ETH yahut USDT takas edin. (Satış öncesi süreçler için vergi yoktur)
  • Ön satış sona erdiğinde satın aldığınız tokenları talep edin. (Tüm ön satış iştirakçileri, VLT satın almak için kullandıkları birebir cüzdanı kullanarak tokenlerini Vultor web sitesinden talep etmelidir.)
  • VLT ön satış satın alma süreci olabildiğince kolaydır ve kullanıcıların yalnızca birkaç kolay adımda VLT tokenleri için ETH yahut USDT takas etmelerine imkan tanır.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap