Eylül’de yükselmesi beklenen 5 Metaverse coin’i

Eylül’de yükselmesi beklenen 5 Metaverse coin’i

Paylaş
BTC Piyasası: Eylül’de yükselmesi beklenen 5 Metaverse coin’i

Metaverse coin kavramının hayatımıza girişiyle birlikte bilhassa son yıllarda dijital dünya ile gerçek dünyanın iç içe geçtiği bir periyoda tanıklık ediyoruz. Sanal gerçeklik, artırılmış gerçeklik ve metaverse kavramları, insanların dijital platformlarda yeni bir hayat sürdürmelerine imkan tanıyan ihtilal niteliğindeki teknolojileri söz ediyor.

Bu büyüleyici dijital kozmosta yatırım yapma fırsatları da giderek çoğalıyor. Bilhassa Eylül ayında gözler, metaverse dünyasının en parlak yıldızlarına çevriliyor.

Yükselmesi beklenen Metaverse coin listesi

Biz de Eylül’de yükselmesi beklenen 5 metaverse coini sizler için derledik. Bu beş coin’in potansiyelini ve neden Eylül ayının en beğenilen yatırım fırsatları ortasında yer aldığını inceleyeceğiz.

BTC Piyasası: Eylül’de yükselmesi beklenen 5 Metaverse coin’i 1

The Sandbox (SAND)

SAND, tanınan metaverse ve çevrimiçi oyun platformu The Sandbox’ın lokal token’ıdır. CoinMarketCap’ten alınan datalar, tokenin geçtiğimiz hafta boyunca düşüş eğiliminin akabinde son 24 saatte yüzde 0,54’lük bir çıkar elde ettiğini gösteriyor. Token ayrıyeten, son 24 saatte yüzde 1,54’lük bir artış kaydederek süreç hacminde de bir yükseliş gördü.

BTC Piyasası: Eylül’de yükselmesi beklenen 5 Metaverse coin’i 2

Decentraland (MANA)

Gelgitli piyasa şartlarına karşın MANA, 17 Ağustos’ta başlayan piyasa düzeltmesine kadar performansını muhafazayı başardı. Bu, büyük kripto para ünitelerinin de ağır kayıplar kaydettiği bir devirde fiyatında sert bir düşüşe neden oldu. 29 Ağustos’ta token tekrar 0,31 dolara yükseldi ve iki gün sonra düşüşe geçmeden evvel olumlu performansını sürdürdü.

BTC Piyasası: Eylül’de yükselmesi beklenen 5 Metaverse coin’i 3

Render (RNDR)

Tüm kripto para piyasasıyla birlikte RNDR de Ağustos ayındaki piyasa düzeltmesinden etkilendi. Düşüşten evvel, token’ın fiyatı yükseliş eğilimindeydi. Haberin yazımı sırasında, tokenin fiyatı son 24 saat içinde yüzde 1,85’lik bir artışla 1,37 dolar düzeyinde bulunuyor.

Ayrıca, token süreç hacminde yüzde 26’lık bir artış kaydederek bu listedeki en uygun performans gösteren tokenlardan biri haline geldi. Bununla birlikte, mevcut fiyat tüm vakitlerin en yüksek fiyatı olan 7,4 dolardan çok uzakta. Bununla birlikte, yıllık fiyat bilgi tablosu RNDR’nin geçtiğimiz yıl yüzde 171’lik bir artış kaydettiğini gösteriyor.

BTC Piyasası: Eylül’de yükselmesi beklenen 5 Metaverse coin’i 4

Axie Infinity (AXS)

AXS bugün erken saatlerde tekrar yeşil bölgeye tırmanmaya başladı. Token geçen ayın sonundan bu yana aşağı taraflı bir fiyat performansı sergilemişti. Lakin bu düşüş, fiyatı her biri 5 doların üzerine çıkaran kısa bir yükselişin akabinde geldi.

Şu anda token 4,52 dolardan el değiştiriyor ve son 24 saat içinde yüzde 1,29’luk bir yararı temsil ediyor.

BTC Piyasası: Eylül’de yükselmesi beklenen 5 Metaverse coin’i 5

Enjin Coin (ENJ)

Mevcut piyasa şartları ENJ’nin fiyatına darbe vurdu. Ağustos ayının başlarında yaşanan ölçülü bir olumlu hareketin akabinde token yenik düştü ve fiyatında keskin bir düşüş kaydetti. Değişken piyasa şartlarına karşın, token son 7 gün içinde kıymetli bir yükseliş yaşadı.

Haberin yazımı sırasında token fiyatı 0,2338 dolar düzeyinde bulunuyor. Mevcut fiyat, son 24 saat içinde yüzde 0,94’lük bir çıkarın sonucudur. Ayrıyeten, token tıpkı devirde süreç hacminde de yüzde 0,34’lük bir artış kaydetti.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap