Terraform Labs, mevcut grubundan yeni CEO atadı

Terraform Labs, mevcut grubundan yeni CEO atadı

Paylaş
BTC Piyasası: Terraform Labs, mevcut grubundan yeni CEO atadı

2021’den beri Terraform Labs bünyesinde yer alan Chris Amani’nin şirketin CEO’su olarak misyona atandığı bildirildi.

Terraform Labs’ın kurucu ortağı Do Kwon, Karadağ’da bulunuyor. Şirketin eski CEO’su Güney Kore’ye yahut Amerika Birleşik Devletleri’ne muhtemel bir iadeyle karşı karşıya olduğundan, ötürü Terraform Labs’a yeni bir CEO atandı. Aylardır şirkette vazife alan Chris Amani, CEO olarak vazife almaya başladı. Ayrıyeten Kwon, hala Terra’nın ana hissedarı olmaya devam ediyor.

BTC Piyasası: Terraform Labs, mevcut grubundan yeni CEO atadı 1

Şirketin esaslı çalışanlarından birisi

Terra’nın yeni CEO’su ABD vatandaşı Chris Amani. Amani, 2021’den beri Terra’da operasyon müdürü ve finans müdürü olarak çalışıyor. Bundan evvel, planlama tahlili sağlayıcısı Humanity’de CEO idi. Amani’nin LinkedIn hesabına nazaran yakın vakitten bu yana Terra’nın CEO’su olarak çalışıyor.

Amani gazetecilere, şirketin rastgele bir stablecoin çıkarmayı planlamadığını ve öbür eserlere odaklanacağını belirterek “Zor olacağını ve uzun vakit alacağını düşünmeme karşın bunu nasıl kurtarabileceğimize dair bir vizyonumuz var.” dedi. Terraform Labs’in yeni CEO’su ayrıyeten, Do Kwon’un kendisini tüm suçlamalardan paka çıkarmasını umduğunu, Terra’nın ise şimdilik onsuz çalışmaya devam edeceğini umduğunu söz etti.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap