Shiba Memu (SHMU) coin nedir? Yükselecekler arasında!

Shiba Memu (SHMU) coin nedir? Yükselecekler arasında!

Paylaş
BTC Piyasası: Shiba Memu (SHMU) coin nedir? Yükselecekler arasında!

Shiba Memu, yapay zeka tarafından desteklenen yeni bir kripto para ünitesidir. Ön satışından 2 milyon dolarlık bağış toplamasıyla dikkatleri üzerine çeken SHMU coin’in, BitMart’ta listeleneceği haberleri yatırımcılar tarafından heyecanla karşılandı.

Shiba Memu nedir?

Shiba Memu (SHMU), kendini tanıtmak ve çevrimiçi topluluklarda ses getirmek için yapay zeka kullanan bir platformu destekleyen yeni köpek temalı kripto meme parasıdır. Bu teknoloji, önümüzdeki yıllarda blokzinciri sanayisinde popülarite kazanmaya hazırlanıyor ve SHMU’nun bir sanayi yenilikçisi olarak da aslında şimdiden pozisyonunu belirliyor.

Projenin ardındaki yenilikçi yapay zeka teknolojisi, küçük ve orta ölçekli işletmelere maliyetleri kıymetli ölçüde azaltabilecek ve rekabet avantajı sağlayabilecek tesirli pazarlama tahlillerine erişim sunarak meme coin kesimindeki gerçek yeniliği göstermektedir.

BTC Piyasası: Shiba Memu (SHMU) coin nedir? Yükselecekler arasında! 1

Shiba Memu nasıl çalışır?

Shiba Memu’nun dikkate bedel başarısı, kullanılmayan yapay zeka potansiyeline bağlanabilir. Yapay zeka, şimdi başlangıç evresindeyken Doğal Lisan Sürece (NLP) ve His Tahlili kullanarak web’de, bilhassa de toplumsal platformlarda Shiba Memu’dan bahsedenleri tarıyor. Promosyonlarını buna nazaran uyarlıyor ve markayı kolay bir şirin köpek meme’inden keskin bir mizah anlayışıyla aşılanmış eğlenceli ve ilgi cazibeli bir hale dönüştürüyor. Projenin 4. çeyrek için planlanan yapay zeka gösterge tabloları, yatırımcıların somut yarara sahip meme coinlere olan ilgisini daha da artırıyor.

Projenin tokenomikleri, tokenlerin yüzde 85’inin ön satışa, yüzde 10’unun borsa listeleme likiditesine ve yüzde 5’inin geliştirmeye ayrıldığı sağlam bir yapı sergilemektedir. Bu tahsis, SHMU sahiplerinin dApp’in gelecekteki gelişimine etkin olarak katılmalarını sağlamaktadır.

BTC Piyasası: Shiba Memu (SHMU) coin nedir? Yükselecekler arasında! 2

İlk dört ortasında yer aldı

Etkileyici CryptoPRNR tarafından paylaşılan son görüntüde Shiba Memu, bir sonraki boğa koşusunda düzgün performans göstereceği varsayım edilen birinci dört kripto para ünitesi ortasında yer aldı. Ayrıyeten SHMU, yatırım sitesi Invezz’de 2023 yılında satın alınabilecek en yeterli meme coin olarak gösterildi.

Bu tanınma, projenin stratejik ilerlemelerini ve yapay zeka odaklı yeteneklerini vurgulayarak kripto pazarında rekabetçi bir oyuncu olarak pozisyonunu sağlamlaştırıyor. SHMU’nun bu seçime dahil edilmesi, daha geniş kripto para topluluğu içinde yapay zeka takviyeli kripto projelerine yönelik artan ilgi ve dikkati de yansıtıyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap