Paribu Nedir, Güvenilir mi, Yasal mı ?

Paribu Nedir, Güvenilir mi, Yasal mı ?

Paylaş
Paribu Nedir, Güvenilir mi, Yasal mı ?

Paribu nedir? Paribu, dünyadaki diğer ülkelerde olduğu gibi ülkemizde de kullanımı gitgide artan Bitcoin adını taşıyan kripto paranın ve diğer kripto paraların alım ve satımının yapıldığı bir sitedir.


Bitcoin ilk çıkan sanal para olmanın yanında şimdiye dek en çok üretilen ve yatırımcısına en fazla kazanç getiren sistemdir. Değerinin ilk çıktığı zamanlardan binlerce kat daha fazla olduğu göz önüne alındığında paranın yatırımcısına kazandırdığı para da rahatça görülebilmektedir. Ancak Bitcoin adını taşıyan bu sanal paranın normal basılı paralardan birçok farkı bulunuyor. Basılı olmayan bu para birimini ya büyük meblağlar harcayarak kendiniz üretmeli ya da satış yapan sitelerden almalısınız. Bu sitelerden biri olan Paribu adlı sitede istediğiniz miktarda Bitcoin alabilir ve satabilirsiniz.

Paribu Nedir?

Peki, Paribu nedir? Paribu, dünyadaki diğer ülkelerde olduğu gibi ülkemizde de kullanımı gitgide artan Bitcoin adını taşıyan kripto paranın ve diğer kripto paraların alım ve satımının yapıldığı bir sitedir. Site içerisinde Bitcoin ya da diğer altcoinleri alabilir ve satabilirsiniz. Paribu sitesi bir bakıma kripto para birimlerinin borsası konumundadır. Siteye giriş yaptığınızda alım satım işlemlerine başlamak için öncelikle üye olmalı yani hesap oluşturmalısınız.

Bunun için ana sayfada yer alan ücretsiz hesap oluşturabileceğiniz kısma bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Bu bölüme ad-soy ad, telefon numarası ve e-mail adresinizi girmeniz yeterli olmaktadır. Ayrıca isterseniz iOS ya da Android cihazınıza sitenin uygulamasını indirerek daha kolay ve her yerden işlem yapma avantajını elde edebilirsiniz.

Paribu Güvenilir Mi?

Paribu güvenilir mi? Paribu hem içerdiği sertifikalar hem de yasal olması sebebiyle son derece güvenilirdir. Sitede yapılan işlemler yani alıp sattığınız sanal para işlemleri tüm dünyada geçerlidir. Bu sitede aldığınız parayı bir başka sistemde satabilme özgürlüğünüz bulunur.

Paribu Yasal Mı?

Paribu yasal mı? Paribu sistemi tamamen yasal bir sitedir. Gerekli izinler alınarak açılmıştır.

Ayrıca:

  • Sitenin SSL güvenlik sertifikası bulunmaktadır.
  • Sahip olduğu güvenlik sertifikası sayesinde kart bilgileriniz ve sanal paralarınız asla çalınmaz.
  • Site tüm izinleri almış bir sitedir.
  • Sitede Bitcoin, Litecoin, Ethereum gibi sanal para işlemleri yapılabilmektedir.
  • Site üzerinden tüm sanal para değerlerini anlık olarak takip edebilirsiniz.

Yani Paribu son derece kullanışlı bir sistemdir.

Paribu Şifremi Unuttum

Paribu şifremi unuttum, ne yapabilirim? Paribu son derece güvenlikli bir sistemdir.

Bu nedenle de şifre hatırlatma işlemlerinde bazı adımları tamamlamalısınız:

  • Şifremi unuttum butonuna basın
  • Kayıt esnasında verdiğiniz cep telefonu numaranızı tuşlayın
  • Telefonunuza ya da mailinize gelen şifreyi ilgili alana girin.

Bu işlemlerin ardından yeni şifre alabileceksiniz.

Paribu Hesap Kapatma

Paribu hesap kapatma işlemi için destek bölümüne tıklayın. Yardım almak istediğiniz konu kısmına hesap kapatma yazın, gerekli bilgilerinizi girin ve gönderin. Hesabınızı kapatmak için en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Yorum Yap