IQ Coin Nedir? IQ.Cash (IQ) Coin Yorum ve Geleceği 2022

IQ Coin Nedir? IQ.Cash (IQ) Coin Yorum ve Geleceği 2022

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: IQ Coin Nedir? IQ.Cash (IQ) Coin Yorum ve Geleceği 2022

Bu yazımızda IQ coin nedir, kripto para birimi IQ.Cash nedir, IQ coin nasıl satın alınır gibi sorulara cevap vermeye çalıştık. İşte IQ.Cash (IQ) coin yorum ve geleceği hakkında detaylar…

IQ Coin Nedir?

IQ.Cash (IQ), yatırımcılar, traderlar ve madenciler için özel olarak oluşturulan ilk kripto paradır. İşlemler ve blok üretimi için bir ödül olarak madenciler arasında kar paylaşımı için geliştirilmiş, BT uzmanları ve özel yatırımcı sahiplerinin Masternode’ları tarafından işletilen, komisyon olarak 3.000 IQ.cash mevduatı ile hızlı ödemeler için sunucu sisteminin oluşturulmasını desteklemektedir.

IQ.cash coin kar paylaşımı şeklinde yapılır, %57 masternode sahiplerine (depozitolu sunucu) ve %43 madencilere bölünür. DAO (Merkezi Olmayan Otonom Organizasyon), IQ.cash projesinin geliştirilmesine veya ayda bir kez çözülmesine yardımcı olan kişilerle paylaşmak için ayrılan %6’lık ek bir ekleme yapar.

Masternodlar ne için oluşturulur? İşleri basitleştirmek için, IQ.cash tokenini blok zinciri sisteminde hızlı ödemeler için çalışmasına izin veren yardımcı sunucular. Böyle bir sunucu oluşturmak için, sahibinin “doğrudan kameradan kiralaması ve IQ yatırması” gerekir. Sunucu maliyeti ayda 1 ila 4 dolar arasında değişebilir. Yatırımın işe yaraması için 3.000 IQ depozitonuzun olması gerekir. Sistem depozitoyu bloke eder, bu nedenle o andan itibaren sistem desteğiniz için ödülü projeye aktarır, harcanabilir veya bir depozito ve makine oluşturmak için kullanılabilir. yeni sahibi. Bir sunucu ve bir depozito ana node oluşturur.

Karları umursamıyorsanız, mevduat blokajını kaldırabilir ve listelenen yedi borsadan herhangi birinde işlem yapabilirsiniz. Şu anda, pasif gelir yılda %200-300’dür, ancak ana nodeler ne kadar büyük olursa, komisyon o kadar küçük olur, çünkü ödüller sınırlıdır ve tüm katılımcı yatırımcılar arasında eşit olarak bölünür. Ne kadar çok insan para yatırmaya istekli olursa, token’ın borsadaki fiyatı o kadar artar ve bu da daha yüksek ticaret karı sağlar.

Ulaş Utku Bozdoğan: IQ Coin Nedir? IQ.Cash (IQ) Coin Yorum ve Geleceği 2022 1

Yatırımcılara Özel

1 tıklamayla masternode oluşturun

Artık bir masternode oluşturmak için programlama becerilerine ihtiyacınız yok; sistem her şeyi otomatik olarak yapacaktır. Sadece 3000 IQ.Cash satın almanız ve aylık 1,99 EUR sunucu kiralama ücreti ödemeniz yeterlidir.

Likidite sürekli artar

IQ sürekli olarak tüm ülkelerin borsalarında listeleniyor, böylece bu kripto paranın likiditesini ve coğrafi erişimini artırıyor.

%200’e varan karlılık

Şimdiye kadar, en yüksek getiri oranlarından birine sahiptir.

IQ’nun Özellikleri

Finans piyasalarında 18 yıl

Kripto para geliştiricisi, 18 yıldan fazla geliştirme geçmişine sahip çok uluslu büyük bir şirket olan Finexpo’dur.

Merkezi değildir

IQ.cash ağı, ağın diğer üyelerine etkili, baskın web siteleri oluşturma yeteneğine sahip olmadığını söylüyor.

İlginizi çekebilir: Bollinger Bandı Nedir, Nasıl Yorumlanır? Bollinger Bandı İndikatörü Kullanımıİhraçları sınırlı olduğu ve emisyon potansiyeli sağlamadığı için bu kripto para üzerindeki etki de hariç tutulmuştur.

Güvenlik

Kripto paralar artık dünyada milyonlarca aktif kullanıcıya sahip ve sayı hızla artmaya devam ediyor!

Kullanıcının hesabı bloke edilemez ve sahibi dışında hiç kimse fonlara erişemez.

ASIC Direnci

Teknoloji, ASIC’leri kullanırken ağın karmaşıklığını artırma sorununu çözmektedir.

IQ.cash ağı, bu sorunu çözmek için NeoScrypt algoritmasını kullanır.

İşlem Hızı

Ağ genelinde anlık veri alışverişi (InstantSend) ile yüksek hızlı işlemler garanti edilir. İşlem süresi yaklaşık 5 saniyedir.

Gizli

Sistemdeki işlemlerin anonimliği PrivateSend algoritması ile sağlanmaktadır.

Kullanıcılar sisteme tamamen güvenebilirler. Sistem, içerik aktarırken ve alırken verileri güvenli bir şekilde şifrelediğinden, verilere üçüncü taraf erişimi konusunda endişelenmeleri gerekmez.

Ulaş Utku Bozdoğan: IQ Coin Nedir? IQ.Cash (IQ) Coin Yorum ve Geleceği 2022 2

IQ.Cash (IQ) Coin Yorum ve Geleceği 2022

Bitcoin ve diğer birçok geleneksel kripto para birimi, ağda eşit derecede önemli bir rol oynayan ağın geri kalanını göz ardı ederek yalnızca madencileri ödüllendirir. IQ.cash, masternode sunucu sahipleri olan yatırımcılar için ödüllere dikkat eder. Şu anda blok ödülünün %57’si yatırımcılardan masternode sahiplerine, %43’ü madencilere ve kalan %6’sı ise projenin geliştirilmesinde görev alanlar için ödül olarak tahsis ediliyor.

Kaynak:  Coinkolik

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap