HELLO Labs Nedir?

HELLO Labs Nedir?

Paylaş
BTC Piyasası: HELLO Labs Nedir?

HELLO Labs TV gösterileri, oyunlar, NFT’ler ve çok daha fazlasını yaratan kripto ve cümbüşün merkeze alındığı bir projedir. Proje, özel gösterileri izlemek, oyunları oynamak ve NFT’lere sahip olmak için özel erişim sağlayan HELLO Token üzerine heyetidir.

HELLO Coin Nedir?

HELLO Labs, özgün programlama, oyun ve NFT’leri kuluçkaya yatıran, üreten, finanse eden ve dağıtan Web3 lokal ekosistemi olan kripto ve cümbüşün merkeze alındığı bir projedir. “Cryptotainment” terimini kullanarak, Web3’ün geniş potansiyelini tam olarak gerçekleştirmek ve hem kripto hem de ana akım kitle kitlelerine hitap etmek için tasarlanmıştır.

MTV VMA’ların Grammy adayı Kreatif Yöneticisi Paul Caslin tarafından kurulan HELLO Labs, kusursuz bir “Web2 Web3 ile buluşma” tecrübesi yaratarak sonraki 1 milyar Web3 kullanıcısını bünyesine katmayı amaçlıyor; Bu, en temel kullanıcıların bile bir dijital varlığa sahip olma, Web3 oyunları oynama yahut özel gösterileri izleme konusundaki birinci adımlarını atmasına rehberlik eder.

HELLO coin, Web3 ekosisteminin kalbinde yer alır. HELLO özel içeriğe erişmek, HELLO Arcade’de oyun oynamak ve NFT satın almak için kullanılacaktır. Ekosistem büyüdükçe, daha fazla yararın ortaya çıkması beklenmektedir.

BTC Piyasası: HELLO Labs Nedir? 1

Hello Labs Piyasa Verileri

HELLO arzı 530 milyon adettir, piyasa kıymeti ise 32 milyon dolardır.

HELLO en yüksek ATH fiyatı 1 Mayıs 2023 tarihinde 0,06 USD olarak kaydedilmiştir. HELLO en düşük ATL düzeyi 23 Aralık 2022’de 0,004 USD’dir.

Hello Labs Nasıl ve Nereden Satın Alınır?

HELLO token satın almak için öncelikle bu kripto para ünitesinin listelendiği borsaları bilmek gerekir. Akabinde bu borsalardan birinde hesap oluşturmalı ve hesaba giriş yapmalısınız. Token satın almak için hesap cüzdanında para olması gerekir. Bakiye yüklemek için kredi yahut banka kartı kullanabileceğiniz üzere, banka havalesi prosedürüyle de süreç gerçekleştirebilirsiniz. Bakiye yükledikten sonra istenilen ölçüde HELLO coin satın alabilir, sıcak yahut soğuk cüzdanda koruma edebilirsiniz.

HELLO Hangi Borsalarda?

HELLO coin satın alınabilecek kripto para borsaları aşağıdaki üzeredir:

  • PancakeSwap v2
  • Gate.io
  • Bitget
  • MEXC
  • BKEX
  • BitMart
  • OpenOcean
  • Hotbit
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap