Cryowar (CWAR) Coin Nedir? CWAR Coin Yorum ve Geleceği

Cryowar (CWAR) Coin Nedir? CWAR Coin Yorum ve Geleceği

Paylaş
BTC Piyasası: Cryowar (CWAR) Coin Nedir? CWAR Coin Yorum ve Geleceği

Cryowar, Solana blockchain ve Unreal Engine üzerine kurulu, gerçek zamanlı çok oyunculu bir arena oyunudur.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Video oyun endüstrisi, her yıl oyun tasarımında, motorlarda ve hikaye anlatımında yeni sınırların oluşmasıyla hızla büyüyor ve değişiyor.

GameFi ve kripto oyunları, sahneye yeni ve heyecan verici bir ektir ve önümüzdeki aylar için çok beklenen oyun güncellemeleri ve yayınları ile dalga yaratmaya devam ediyorlar.

Cryowar böyle bir özellik – geleneksel oyun öğelerinin en iyilerini en son blok zincir teknolojisiyle birleştiren bir oyna-kazan oyunu. Oyun ve geliştiricileri, sınırlama olmaksızın çok bloklu bir ortaçağ metaverse inşa etmeyi amaçlıyor.

Cryowar (CWAR) Nedir?

Cryowar, Solana ağına dayalı gerçek zamanlı çok oyunculu bir arena oyunudur. Oyuncular, oyuncuya karşı oyuncu (PvP) modunda şiddetli, çok bölgeli savaşlara girerler. Cryowar’ın devasa oyun içi evreninde kaynaklar, bölgeler ve dünya hakimiyeti için topyekün bir mücadele ederler. Her oyuncunun krallığını savunma ve CWAR jetonları şeklinde muazzam ödüller kazanma şansı vardır.

GameFi’nin hızla daha popüler hale gelmesiyle birlikte, kesinlikle daha fazla oyna-kazan oyunu geliştiriliyor. Örnek olay: Illuvium, My Neighbor Alice, Axie Infinity ve Genopets gibi oyunlar son zamanlarda trend oldu. Bu gelişmeler karşısında Cryowar, benzersiz dünya inşası ve oyun içi ortamı, oyun mekaniği, yönetişim yapısı ve belirteçleri ile kendisini farklı kılmak istiyor.

Unreal Engine tarafından desteklenen Cryowar oyun platformu, mevcut en iyi 3D oyun üretim platformlarından birini sağlayan Solana blok zinciri ağına dayanmaktadır. Oyun, geleneksel PvP oyun deneyimini merkezi olmayan özerk organizasyon (DAO) oylama, NFT gibi blok zinciri özellikleriyle birleştiriyor. Para basma ve ticareti ve kripto token ödülleri gibi blok zinciri özellikleriyle birleştiriyor.

Cryowar’ın iki temel özelliği, oynamasının ücretsiz olması ve platformlar arası uyumlu olmasıdır; bu, oyunu mobil ve çeşitli oyun konsolları dahil olmak üzere çeşitli PC, iOS ve Android işletim sistemlerinde oynayabileceğiniz anlamına gelir.

Cryowar’ı Farklı Kılan Nedir ?

Cryowar gerçekten de diğer oyunlardan çok farklı. Onu ayırt edici kılan bazı unsurlar şunlardır:

Cryowar’ın hikayesi binlerce yıl önce Solariance dünyasının dört kana susamış tanrı tarafından yönetildiği zaman başlar: Sullr, Senemeer, Lavaden ve Vigolar. Solarlılar, dünyaları çökerken büyük zorluklarla karşı karşıya kaldılar ve çoğu topraklarını, sevdiklerini ve topraklarını feda etti veya kaybetti. Bu savaş yıllarca devam etti ve Akava Mütarekesi ile sona erdi. Dövüşlerinden bitkin düşen dört Tanrı, gök alemlerine yükseldi ve sonunda Solariance’a bir nebze huzur verdi.

10.000 yıllık barıştan sonra, Mütareke artık silik bir hatıradan başka bir şey değildir. Dört büyük kehanetten ikisi kayboldu. Buzul ve Çöl tanrıları Sullr ve Vigolar, sevgili hizmetkarlarının ölümlerinin intikamını almak için uzun uykularından çıkarlar. Araya girme girişiminde bulunan Senemeer ve Lavaden, yıkımlarını bastırmak için Astral Plane’den de dönerler. Ancak, daha fazla kaos yakındır ve yeraltındaki gümbürtüler, güç mücadelesine katılmaya çalışan yeni tanrıların ortaya çıktığını gösterir.

Sürükleyici bilim kurgu ortaçağ evreninde yer alan Cryowar, dünya hakimiyeti için bu destansı savaşa katılmak için beceri ve zekaya sahip oyuncuları çağırıyor.

  • Oyna-Kazan Modeli

Cryowar, kullanıcılarının CWAR kazanmalarını ve Cryowar unsurlarıyla etkileşime girerken muazzam ödüller kazanmalarını sağlayan P2E (oynayarak kazan) modeline dayanmaktadır.) modeline dayanmaktadır. Bunlara çevrimiçi turnuvalar, çeşitli oyun modları ve hatta akış dahildir.

Oyuncular ayrıca oynarken CWAR jetonlarını da koyabilirler. Bir oyun kazanırlarsa daha da fazla ödül alırlar – ve bu sadece CWAR jetonlarıyla sınırlı değildir. Oyuncular ayrıca, Solana tabanlı NFT pazaryerlerinde takas edilebilen, eşya ganimet düşüşlerinin yanı sıra arazi arazileri, görünümler, eşyalar ve evcil hayvanlar gibi NFT’ler de alabilirler.

  • Zengin Oyun Modları

Rekabet ve belirsizlik oyunun adıdır. Cryowar, her oyun oturumunun üç dakikadan fazla sürmemesi için çeşitli hızlı oyun modlarıyla gerçek bir oyun içi beceri savaşında oyuncuları birbirine düşürür. Ek olarak, dönen bir seviye hedefleri havuzuyla, iki oyun aynı değildir.

Bire bir (1v1) ölüm maçları, düellolar ve ayakta kalan son adam gibi çeşitli oyun modlarından seçiminizi yapın. Oyuncuya karşı çevreye (PvE) işbirlikçi modlar da beğeninize daha uygunsa mevcuttur.

Çevrimiçi turnuvalar da Cryowar’ın önemli bir özelliğidir. Arkadaşlarınızla ve düşmanlarınızla farklı oyun modlarında ve haritalarda çevrimiçi maçlar oynayabilirsiniz. En iyi oyuncular, sırayla görünümler ve araziler gibi oyun içi öğeleri satın almak için kullanılabilen NFT ödülleri ve jetonları kazanır.

  • Eşsiz Savaş Kahramanları

Her biri kendi benzersiz özelliklerine, dövüş stillerine ve çoğu oyun stiline uyacak oyun mekaniğine sahip üç farklı karakter oyun için kullanılabilir.

ACS Heavy: Ağır ateş gücüne sahip uzun menzilli bir savunma karakteri. Kendisini ve diğer dost oyuncuları koruma yeteneği ile ACS Heavy, arka koruma olarak çok uygun olan güçlü bir destek karakteri gibi görünüyor.

Beceriler: Tetsudo, Delici Işın, Koruyucu Topçu

ACS Valkyrie: Hızlı, yakın dövüş savaşçısı. Zamanla hasar veren hızlı bir saldırı olan Snake Bite ve yakındaki düşmanlara zarar veren 360 derecelik bir yakın dövüş saldırısı olan Aurora of Blades gibi güçlü becerilere sahiptir.

Beceriler: Snake Bite, Aurora of Blades, Berserker

ACS Centurion: Hem menzil hem de yakın muharebe saldırıları ile donatılmış orta menzilli bir savaşçı. Centurion’un gittiği yerde patlamalar mutlaka olacaktır.

Beceriler: Patlayıcı Atış, Akkor Dilim, Kıyamet Günü

CWAR Coin Ne İşe Yarar?

CWAR, Cryowar’ın yerel simgesidir. Oyun içi varlıklar, evcil hayvanlar, NFT’ler (deriler gibi) ve – en önemlisi – sanal arazi arsaları satın almak için kullanılabilir. CWAR jetonu ayrıca Cryowar’da turnuva biletleri satın almak için resmi para birimi olarak ayarlanmıştır.

Oyun İçi Varlıklar ve Teşvikler

CWAR, oyun içi varlıklar için bir değişim aracı olarak hizmet eder ve oyuncuları aktif katılımları için ödüllendirir. Jetonlar, oyun mağazasından görünümler, yükseltmeler ve diğer oyun içeriği gibi öğeleri satın almak için kullanılabilir. Turnuvaları ve çok oyunculu savaşları kazanan yetenekli oyuncular da CWAR jetonlarıyla ödüllendirilecek.

Cryowar NFT’ler

CWAR jetonları ayrıca sanat, görünümler, müzik, silahlar ve hatta kahramanlar gibi öğeleri tedarik eden Cryowar’ın NFT pazarını da besler.

Buna ek olarak, oyuncular NFT’leri basmak için CWAR’ı kullanabilirler, bu da satış için kendi NFT’lerini yaratabilecekleri, daha fazla CWAR veya gerçek paraya katılabilecekleri anlamına gelir.

Son olarak, oyuncular Coinbase, CoinGecko, vb. gibi çeşitli pazarlarda CWAR satabilir.

Merkezi Olmayan Yönetim

Cryowar bir DAO yaratmayı hedefliyor

Açık kaynaklı bir blok zinciri defteri olarak, Merkezi Olmayan Otonom Organizasyon (DAO), net bir kurallar dizisi tarafından belirlenir.

CWAR’ın önemli bir rol oynayacağı metaverse. CWAR token sahipleri, yarışmalar ve yeni oyun modları için DAO oylamasına katılabilecek, ödüller dağıtabilecek ve merkezi olmayan oyun sürecini etkileyebilecek. Ayrıca, yönetime katılmak, likidite sağlayarak veya jetonlarını ödüller için stake ederek projenin popülerlik açısından büyümesine yardımcı olabileceğinden, topluluk içindeki aktif oyuncular için ödül kazanmaları için ek teşvikler sağlayacaktır.

$CWAR hissesi

Oyunda $CWAR yatırmak, sadece CWAR’a sahip olduğunuz için ödüller kazanabileceğiniz anlamına gelir. Stake edilen tokenler blok zinciri tarafından çalıştırılacak ve karşılığında belirli bir oranda ödül kazanacaksınız. Stake NFT’leri ayrıca jeton sahiplerine $CWAR Jetonları, NFT’ler, Arena ve Turnuva Biletleri ve diğer öğeler şeklinde aylık rastgele ödüller sağlayacaktır.

Jeton Yakmaları

Oyun, oyun ekonomisini istikrarlı tutmak için jeton yakma gibi deflasyonist teknikler kullanır. CWAR jetonları, oyun içi pazar yeri ve turnuva katılım ücretleri dahil olmak üzere çeşitli yöntemlerle yakılacak ve yeni oyuncuları cezbetme ve yeni oyun içeriğinin piyasaya sürülmesini hızlandırma avantajına sahip olacak.

CWAR Coin Yorum ve Geleceği

Bu model, oyuncular için yeni bir yol açarak oyun tutkularını pasif bir gelir akışına dönüştürmelerine olanak tanır. Solana , Esports, oyun ve oyna-kazan , sürekli üstel büyüme için hazırlanmıştır. Cryowar, yeni nesil blockchain oyunlarını başlatmak için bu derin alanların en iyi özelliklerini sorunsuz bir şekilde entegre etti.

CWAR Coin Kaç TL?

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 Cryowar Coin TL’den işlem görüyor. Cryowar Coin fiyatı son 24 saat içerisinde değişim gösterdi. Cryowar Coin’in son 24 saatteki işlem hacmi ise dolar, toplam piyasa değeri ise dolar seviyesinde.”

CWAR Kaç Dolar?

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 Cryowar Coin dolardan işlem görüyor. 2021 yılının Ağustos ayı itibariyle Cryowar Coin tüm zamanların en yüksek seviyesi rekorunu 4.74 dolarla kaydetti. Bununla birlikte Cryowar yılın en düşük seviyesini ise 0,4195 dolarla belirledi.

Kaynak:  Coinkolik

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap