Binance, Japonya’daki yeni platformunu başlatıyor!

Binance, Japonya’daki yeni platformunu başlatıyor!

Paylaş
BTC Piyasası: Binance, Japonya’daki yeni platformunu başlatıyor!

Borsasının kurucusu Changpeng Zhao, Binance’in Ağustos ayında Japonya’daki yeni platformun tam hizmetleri kullanıma sunacağını söyledi.

Changpeng Zhao Salı günü Tokyo’da düzenlediği bir konferansta yaptığı açıklamada, Binance’in Ağustos ayında Japonya için yeni platformunda tam hizmetleri kullanıma sunacağını belirtti. Japonya’daki faaliyetlerini giderek artıran Binance, yalnızca mahallî kullanıcılarda değil, küresel manada ilgi toplamış görünüyor.

BTC Piyasası: Binance, Japonya’daki yeni platformunu başlatıyor! 1

Tam hizmetler faal olacak

Binance, geçen Kasım ayında Sakura Exchange BitCoin’i satın aldı ve bu yılın Mayıs ayında mahallî kurallara büsbütün uymak için bir platform oluşturduğunu söyledi. Son vakitlerde düzenleyiciler ve farklı söylentiler ile gündemde olan Binance, Japonya’da bulunan hizmetlerine yönelmiş durumda.

Yeni platformla bir arada tam hizmetleri etkin etmeyi planlayan tanınan kripto para borsası, şimdi tam tarih belirtmese de Ağustos ayını işaret etti. Önümüzdeki ay ile birlikte tam hizmet sunmaya başlayacak olan Sakura Exchange Bitcoin’in kripto sanayisinde ve bilhassa de Japonya’da nasıl bir tesir yaratacağı merakla takip ediliyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap