Binance Borsası 8 Saat Süreyle Kapalı Olacak

Binance Borsası 8 Saat Süreyle Kapalı Olacak

Paylaş
Binance Borsası 8 Saat Süreyle Kapalı Olacak

Dünya üzerinde ticari hacmi en yüksek olan kripto para borsası Binance, yaptığı duyuruda 8 saat boyunca kapalı olacaklarını bildirdi.

Binance kripto para borsası tarafından yapılan açıklamaya göre, 12 Mart 2019 tarihi itibariyle Türkiye saatine göre 05.00 itibariyle bakım maksadıyla 8 saat boyunca kapalı kalacaklarını açıkladı. Binance borsası bu süre içerisinde her türlü para yatırma, çekme, transfer ve change işlemlerini donduracak. Türkiye saati ile 05.00’da bakım için kapanacak olan Binance borsası, kapanma saatinden önce başlayan ve tamamlanmayan para yatırma işlemlerinin yapılan bakımdan sonra tamamlanacağını duyurdu. Binance yaptığı açıklamada 8 saatlik bakım süresinin tahmini olarak verildiğini, bu sürenin uzayabileceğini de belirtti.

Binance borsası geçtiğimiz yıldan itibaren inanılmaz bir büyüme kaydetti ve kripto para borsaları içerisinde liderliğini sürdürdü. En fazla ticari hacme sahip kripto para borsası unvanını hala elinde bulunduruyor. Öte yandan Binance tarafından çıkarılan ve kripto para dünyasına giriş yapan Binance Coin, hızlı bir yükseliş kaydederek ciddi değer kazandı. Binance Coin şu sıralar kripto para dünyasında 8. sırada yer alıyor. 14,23 dolardan işlem gören ünlü kripto paranın toplam hacmi ise 2 milyar dolar. Uzman analistler tarafından yapılan yorumlara göre kısa süre içerisinde Binance Coin’i Binance borsasının yaşadığı olumlu gelişmeler sebebiyle ciddi bir yükselişe geçecek. Bu analizlerden sonra Binance Coin yatırımcıları büyük bir merakla coinin yükseleceği günü bekliyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap