InQubeta, Ethereum tabanlı QUBE token için ön satışta 7,6 milyon dolar topladı

InQubeta, Ethereum tabanlı QUBE token için ön satışta 7,6 milyon dolar topladı

Paylaş
BTC Piyasası: InQubeta, Ethereum tabanlı QUBE token için ön satışta 7,6 milyon dolar topladı

Blok zinciri ve startup yatırım alanında değerli bir atılım yapan InQubeta, Ethereum blok zincirinde faaliyet gösteren QUBE tokenı için satış öncesi yatırımlarda 7,6 milyon doları muvaffakiyetle teminat altına aldı. Bu ERC-20 token, yapay zeka teşebbüsleri için finansmanı kolaylaştırmak üzere tasarlanmıştır ve istikrarlı ve iştirakçi bir yatırım ortamı yaratmayı amaçlayan çeşitli özellikler sunar.

QUBE token, yatırımcıların ağı tutarak ve destekleyerek mükafatlar kazanmasına imkan tanıyan stake etme seçenekleri sunmaktadır. Ayrıyeten InQubeta, vakit içinde fiyat istikrarını müdafaaya yardımcı olmak hedefiyle QUBE için deflasyonist bir siyaset uygulamıştır. Bu yaklaşım tipik olarak, tokenlerin bir kısmının sirkülasyondan kalıcı olarak kaldırıldığı, böylelikle toplam arzın azaldığı ve kalan tokenlerin bedelinin potansiyel olarak arttığı token yakma üzere düzenekleri içerir.

Ayrıca, QUBE token sahiplerine projenin istikametini etkileme imkanı sağlayan yönetişim hakları verilir. Bu hakları, InQubeta ekosisteminde karar alma sürecine demokratik ve merkezi olmayan bir yaklaşım sağlayan protokoldeki çeşitli değişiklikleri oylayarak kullanabilirler.

QUBE tokeninin başarılı ön satışı ve yenilikçi özellikleri, kripto para kesiminde, bilhassa de Ethereum üzere bu cins teşebbüsleri destekleyen platformlar için artan bir iyimserliği yansıtıyor. Bilhassa, yatırım topluluğunun önde gelen isimlerinden Raoul Pal, Ethereum ve Solana üzere öteki blok zinciri teknolojilerinin gelecekteki büyümesine yönelik optimistliğini lisana getirerek, bu platformların, teşebbüslerin finanse edilme biçimi de dahil olmak üzere çeşitli bölümleri dönüştürme potansiyelinin altını çizmiştir.

Bu makale yapay zekanın takviyesiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Kaide ve Şartlar kısmımıza bakın.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap