Binance Coin’den Rekor Yükseliş

Binance Coin’den Rekor Yükseliş

Paylaş
Binance Coin’den Rekor Yükseliş

Bugün için Bitcoin ve Ethereum’da ciddi yükselme yaşanmazken Binance Coin birkaç saat içerisinde yüzde 10’luk bir artış yaşadı.

Kripto para dünyasında akşam saatlerinde yaşanan düşüşten sonra bu seferde ibre yukarı yönlü hareket etti. Kripto paralarda genel olarak artış yaşansa da içlerinden yalnızca biri adeta rekor kırdı. Binance Coin uzun zamandır böyle bir sıçrayış yapmamıştı. Kısa süre içerisinde %10’luk artış gösteren Binance Coin’in performansı tüm yatırımcıları memnun ediyor. Kripto para dünyasının lideri Bitcoin ile altcoinlerin lideri Ethereum bu mart ayında pek varlık gösteremedi. BNB’nin bu performansı ise dikkatlerden kaçmadı.

Dünya genelinde kripto para alışverişinin en çok yapıldığı borsalardan biri olan Binance borsası, sahip olduğu Binance Coin’in sergilediği bu performans, tüm kripto para dünyasındakilerin dikkatini çekmeyi becerdi. Binance Coin, kripto para dünyasında 9. Sırada yer alıyor. Stellar’dan sonra gelen BNB an itibariyle 11,43 dolardan işlem görüyor. Binance Coin’de gerçekleşen bu inanılmaz artıştan sonra işlem hacminde de ciddi yükselmeler yaşandı. Son 24 saat içerisinde BNB’de yapılan işlemler 119 milyon dolar seviyelerinde. Binance Coin’in şu an tüm hacmi ise 1,6 milyar dolar seviyelerinde.

Akşam başlayan bu yükseliş furyasından Litecoin’de nasibini aldı. Binance Coin’den sonra en fazla yükseliş gösteren Litecoin, %5’lik bir artışla gecenin ikinci yıldızı olmayı başardı. Litecoin’de yaşanan %5’lik artıştan sonra Litecoin, 48,59 dolardan işlem görüyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap