APENFT nedir? APENFT Airdrop ne oldu?

APENFT nedir? APENFT Airdrop ne oldu?

Paylaş
BTC Piyasası: APENFT nedir? APENFT Airdrop ne oldu?

APENFT Marketplace, çok zincirli fonksiyonelliğe sahip bir metaverse, GameFi ve NFT ticaret platformudur. Ve bunların hepsi olmakla birlikte, NFT sanatkarlarının yanı sıra hoş sanatlara da konut sahipliği yaptığı için NFT ticaret platformu misyona en yakın eserlerden biridir. Platformun airdrop’u ile ilgili yaşanan enteresan olay ise yine gündeme gelmesine sebep oldu.

APENFT Airdrop ne oldu?

Dünyanın en büyük kripto borsası Binance altcoin duyurularına devam ederken, bunlardan biri de APENFT (NFT) airdrop programıyla ilgiliydi.

Binance, Nisan ayında APENFT (NFT) airdrop‘unun 18. ve 19. cinslerini tamamladığını ve bu airdrop’un artık TRON (TRX), BitTorrent OLD (BTTOLD), BitTorrent (BTTC), JUST (JST) ve WINkLink ( WIN) sahiplerine dağıtıldığını söyledi.

Bunun APENFT (NFT) Airdrop Programı’nın son airdrop dağıtım çeşidi olduğunu belirten Binance, yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi:

“Kullanıcıların NFT airdropundan yararlanabilmesi için sahip olması gereken en az bakiyeler şu biçimdedir: 100 TRX yahut; 2.000 BTTOLD yahut; 2.000.000 BTTC yahut; 100 JST yahut; 15.000 YARAR.

Binance, APENFT (NFT) Airdrop Programını tamamladı ve tüm NFT tokenlerini uygun kullanıcılara dağıttı.”

APENFT airdropundan yaklaşık 3 ay sonra birtakım Twitter kullanıcıları, bir sistem yanılgısı nedeniyle Binance cüzdanlarında bir anda milyonlarca doların göründüğünü söylediler. Binance’te bulunan bir bug nedeniyle ortaya çıkan bu durum, mevcut durumda birçok kullanıcı için düzelmiş görünüyor.

Öte yandan, ApeNFT şu anda Binance’te listelenmediği için Binance’te süreç yapmak mümkün değil. Bu noktada kullanıcılar APENFT’in Binance’te, APENFT’in ise KuCoin ve OKX üzere borsalarda listelenmesini bekliyor.

BTC Piyasası: APENFT nedir? APENFT Airdrop ne oldu? 1

APENFT Marketplace nedir?

APENFT, çok zincirli fonksiyonelliğe sahip bir metaverse , GameFi ve NFT ticaret platformudur. Misyonu, NFT dünyası ve hoş sanatlar dünyası için bir köprü olmak , yüksek kaliteli işlerin NFT’ye dönüştürülmesine ve hoş sanatlar yatırımının demokratikleştirilmesine öncülük etmektir. TRC-721 ve ERC-721 token standartları tarafından desteklenir ve BitTorrent Belge Sistemini (BTFS) kullanır.

Beeple, FEWOCiOUS, Pablo Picasso ve Andy Warhol’un yapıtlarına sahip NFT pazarı, hem kullanıcıların yüksek kaliteli yatırım fırsatları bulabileceği hem de hoş sanatlar dünyasındakilerin varlıklarından para kazanabileceği bir yer olmayı hedefliyor.

Önümüzdeki 10 yıl içinde dünyanın en güzel sanatkarlarının yüzde 50’sinin blokzincirinde NFT olarak kayıtlı yapıtlarına sahip olacağını öngören APENFT, trendin öncüsü olacak üzere görünüyor.

BTC Piyasası: APENFT nedir? APENFT Airdrop ne oldu? 2

APENFT nasıl çalışır?

APENFT, TRON , Ethereum ve BSC blokzincirleri üzerine inşa edilmiş çok zincirli bir platformdur. BTFS’yi çok verimli kılan TRON ağını kullanır. APENFT ayrıyeten platformunda NFT oluşturma için düşük gas fiyatlarına sahiptir. NFT’leri almaya, satmaya ve basmaya başlamak için bir TRONLink cüzdanı gereklidir.

Ve elbette, APENFT fizikî sanata sahip olduğu için, kelam konusu sanatı barındırmak için özel olarak donatılmış depolama tesislerine sahiptir. Bu tesislerin güvenliği, birden fazla müdafaa ve muhafazaya ve görüntülemeye uygun hale getirilmiş bir ortamla en üst seviyededir.

NFT pazarı, kişinin fiyat, koleksiyon, kripto ve kategoriye nazaran göz atmasına imkan tanır. Listelemeler, elbette, teklif verme ve satın alma fonksiyonlarına ve ayrıyeten her işin bilgileri ve ticaret geçmişine sahiptir. Özgünlük ispatı sağlamak için APENFT, doğrulanmış listelemelerin yanında bir doğrulama simgesine de sahiptir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap