Samsung Galaxy S10 Kripto Para Cüzdanına Sahip

Samsung Galaxy S10 Kripto Para Cüzdanına Sahip

Paylaş
Samsung Galaxy S10 Kripto Para Cüzdanına Sahip

Ünlü teknoloji şirketi Samsung, dün gece düzenlediği etkinlikte yeni Galaxy S10’u tanıttı. Merakla beklenen telefonun aynı zamanda kripto para cüzdanına da sahip olması büyük merak uyandırdı. Düzenlenen bu etkinlikte kripto para cüzdanı hakkında detaylı bir açıklama yapılmadı. Kripto para cüzdanı hakkında ayrıntılar net olarak bilinmese bile böyle bir hamlenin yapılması, kripto para dünyası içerisinde bulunan kişileri oldukça memnun etti. Çünkü Güney Kore’nin ünlü teknoloji şirketi Samsung’un bu adımı atması, kripto paralarında benimsendiği anlamını taşıyor.

Bu lansmandan önce Samsung Galaxy S10’da kripto para cüzdanına yer verilip verilmeyeceği aylarca tartışıldı. Böyle bir özelliğe yeni telefonda yer verileceği sürekli iddia ediliyordu. Dün yapılan lansmanda ise bu iddiaların doğru olduğu tescillenmiş oldu. Samsung’un cep telefonuna kripto para cüzdanı eklemesinden sonra diğer telefon üreticilerinin de böyle bir hamleyi yapıp yapmayacağı ise merak konusu. Samsung Galaxy S10 telefon modelinde kripto para cüzdanının olacağı iddiasından sonra Blockchain’in danışmanı olan Kim Mi-Ra, kendi şirketleri de dahil olmak üzere dünyanın birçok telefon üreticileri de Samsung’un yolundan gideceğini açıklamıştı.

Samsung Galaxy S10’un bazı özelliklerine değinecek olursak ilk olarak dahili kripto para cüzdanına sahip olduğunu ifade etmek gerekir. Bunun yanında dünyada ilk olan dinamik amoled ekrana sahip. 123 derecelik görüş alanı olan kamerasıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Galaxy S10 Türkiye satış fiyatı da belli oldu. Buna göre Samsung Galaxy S10 5499 ile 7499 TL aralığında satışa sunulacak.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap