Friend.tech airdrop nasıl alınır?

Friend.tech airdrop nasıl alınır?

Paylaş
BTC Piyasası: Friend.tech airdrop nasıl alınır?

Friendtech airdrop, emsallerinden farklı olarak, bir tanıtım etkinliğinden daha fazlasıdır; platform içinde yönetişim ve potansiyel mali kıymete giden bir yoldur. AirDrop’un nasıl alınacağına dair tüm ayrıntıları ise sizler için derledik…

Friend.tech airdrop, mevcutta bulunan beta kademesi boyunca her Cuma günü kullanıcılara puan dağıtıyor. Bu puanlar ise sırf ödül olarak kalmayacak, birebir vakitte beta periyodunun sonunda yönetişim token’larına dönüşecekler. Pekala, Friend.tech AirDrop nasıl alınır?

Kullanıcılar platformla etkileşime geçerek, “paylaşım” ticareti yaparak ve platform tarafından sağlanan muhakkak yönergeleri izleyerek airdrop’a katılabilirler. Kelam konusu airdrop, kıymetli dağıtımların yapıldığı altı aylık beta devrinin bir modülü olan kayda kıymet “Cuma Puanları Airdrop’u” üzere tertipli aralıklarla gerçekleşir.

Tekrardan hatırlatmakta yarar var; airdrop aracılığıyla alınan puanlar beta basamağından sonra yönetişim tokenlerine dönüşecek. Bu tokenler kullanıcılara platform kararları üzerinde oy hakkı verecek ve gelecekte nakdî kıymet taşıyabilecek. Öte yandan Friend.tech “etik etkileşim”i vurgular. Münasebetiyle kullanıcılar platformla doğal bir formda etkileşime girmeye teşvik edilir ve rastgele bir manipülatif davranış airdrop’tan diskalifiye edilmelerine neden olabilir.

BTC Piyasası: Friend.tech airdrop nasıl alınır? 1

Friend.tech nasıl kullanılır?

Yeni bir Web3 uygulaması olarak, platforma dahil olmak ve Friend Keys ticaretine başlamak için önünüzde birkaç adım mevcut:

  1. Cüzdanınızı Hazırlayın: Bir Web3 cüzdanı (örneğin MetaMask) oluşturun ve Base’i desteklenen ağlarınıza ekleyin. Muteber bir köprü kullanarak ETH’yi Base’e köprüleyin.
  2. Beta Erişimi Elde Edin: Friend.Tech beta basamağında olduğundan, Crypto Twitter’daki tanınan influencer’ları takip ederek yahut resmi Friend.Tech kanallarıyla etkileşime geçerek bir erişim kodu edinin.
  3. Hesabınızı Kurun: Taşınabilir aygıtınızda Friend.Tech’i ziyaret edin, uygulamayı ana ekranınıza ekleyin ve Base’deki para yatırma adresinize ETH göndererek hesabınızı kurun.
  4. Ticaret ve Etkileşim: Kullanıcıların “hisselerini” alıp satmak için platformu keşfedin ve pay ticareti yoluyla özel iletileşme üzere eşsiz toplumsal etkileşimler sağlayın.
  5. Etkinliklere Katılın: Haftalık airdroplar ve başka topluluk aktiflikleri hakkında bilgi sahibi olun ve yönergelere nazaran katılın.

Friend.tech’i kim kurdu?

Friend.tech, 0xRacer ve Shrimp olarak bilinen iki takma isimli kripto meraklısı tarafından başlatıldı. Kimlikleri bilinmeyen kalsa da yenilikçi platformları büyük ilgi gördü. Stratejik yatırımlarıyla tanınan teşebbüs firması Paradigm, Friend.tech’i finanse ederek güvenilirliğini daha da sağlamlaştırdı.

Ekibin tam yeri kamuya açıklanmamış olsa da, Amerika Birleşik Devletleri dışında faaliyet gösterdiklerine dair spekülasyonlar var. Bu mümkün durum ise Friend.tech’in ABD merkezli düzenlemelere tabi olacağı ve platformun güvenliğini ve güvenilirliğini artıracağı manasına geliyor.

Platform, yasal uyumluluğa ahenk sağlamak için proaktif bir hareketle, kısa mühlet evvel “Arkadaş Paylaşımları” sunmaktan “Arkadaş Anahtarları”na geçiş yaptı. Bu stratejik değişim, SEC’in mümkün menkul değer zorluklarını aşma eforu olarak görülüyor ve grubun yasal uyumluluğa ve platformun uzun vadeli başarısına olan bağlılığını yansıtıyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap