Airdrop kaçıranlara: Arkham kazanma metotları

Airdrop kaçıranlara: Arkham kazanma metotları

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Airdrop kaçıranlara: Arkham kazanma metotları

Arkham airdrop’unu kaçıranlar üzülmesin; zira kullanıcıların blokzincir adreslerini incelemesine imkan tanıyan bu girişim için öbür kazanma teknikleri de mevcut. Arkham kullanıcıları, varlıklar ortasındaki alakayı gerçek vakitli olarak görebilir ve ikisi ortasındaki münasebetleri takip edebilir. Pekala, Arkham kazanma yolları nelerdir? Gelin, daima birlikte inceleyelim…

Arkham Intelligence ne işe fayda?

Arkham kullanıcıları, varlıklar ortasındaki bağlantıyı gerçek vakitli olarak görebilir ve ikisi ortasındaki bağları takip edebilir.

Örneğin, büyük bir fonun bir token üzerinde hareket ettiğini, durumunu artırdığını yahut tasfiye ettiğini varsayalım. Kullanıcılar ne olduğunu ve fonların nereye aktığını görebileceklerdir. Morel, “Bir kripto para ünitesi kullanıcısı olarak riskinizi her vakit yönetmelisiniz” diyor ve ekliyor, “Ve neye yatırım yaptığınızı, neyin ticaretini yaptığınızı ve neyin spekülasyonunu yaptığınızı anlamalısınız.”

Arkham’ın panoları, adresler ortasındaki bağların detaylı bir formda filtrelenmesine ve izlenmesine müsaade verir, böylelikle kullanıcılar madeni paraların nereye gittiğini görebilir.

Örneğin, platform aracılığıyla, Euler Finance protokolünü kullanan varlığın, Kuzey Kore’nin Lazarus Group tarafından denetim edilen cüzdanlara yapılan para yatırma süreçleri de dahil olmak üzere fonlar ortasında nasıl hareket ettiğini görmek mümkündür.

Ulaş Utku Bozdoğan: Airdrop kaçıranlara: Arkham kazanma metotları 1

Arkham kazanma yöntemleri

Arkham platform olarak blokzincir üzerinde istihbarat sağlayan kullanıcıları ödüllendiren bir düzeneğe sahip.
Kullanıcılar muhakkak blokzincir vazifelerini yerine getirerek ARKM kazanabilirler.

Örneğin FTX olaylarına karışan bir hackerı tespit edebilirseniz 100 bin ARKM ile ödüllendirilebilirsiniz. Elon Musk ya da Microstrategy’nın blokzincir adreslerini tespit etmek ve izlemek ise tekrar ödül kazandırır. İçinde onlarca seçenek mevcut. Elinizde bir bilgi varsa bunu satabilir, yeni bir ilan açabilir ya da blokzincir dedektifi olabilirsiniz.

Ayrıca bugün başlatılan kullanıcı ismi sahipliği almak da tahminen bir sonraki airdrop için bahtınızı artırabilir.

Tek yapmanız gereken siteyi ziyaret etmek: https://platform.arkhamintelligence.com/exchange

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap