Coinbase Türkiye’de Hizmet Vermeye Başladı

Coinbase Türkiye’de Hizmet Vermeye Başladı

Paylaş
Coinbase Türkiye’de Hizmet Vermeye Başladı

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan ABD merkezli Coinbase platformu, hizmetlerini genişletmek kapsamında Türkiye’de de hizmet vermeye başladığını duyurdu. Dünyada artan kripto para kullanımı birçok borsayı da harekete geçirdi. Özellikle dünya üzerindeki ülkeler baz alındığında Türkiye’nin kripto paralara karşı olan tutkusu bambaşka. Kripto paralarla ilgili en çok işlem yapan ülkeler arasında dikkat çeken Türkiye, Coinbase borsasının da dikkatini çekti. Alınan bu karardan sonra Türkiye’deki yatırımcılar bu durumu memnuniyetle karşıladı. Henüz bugün Türkiye’de aktif hale gelen platform, işlemlerine sabah saatleri itibariyle başladı.

Bilindiği üzere Coinbase platformu, Binance borsasından sonra gelen en önemli kripto para borsası. Adı sürekli ‘iflas etti’ haberlerine karışan ünlü platform, her geçen gün kendini yenilemeye ve dünya üzerinde yayılmaya devam ediyor. Ayrıca ünlü platform kullanıcılara bonus vereceğini de açıkladı. Coinbase platfomu, 602 TL ve üzeri yatırım yapan tüm kullanıcılarına 60 TL hoş geldin bonusu verecek. Ünlü kripto para borsası bundan önceki süreçte Türkiye’de kapalıydı. Bugünden itibaren Türkiye’de yatırım yapmak isteyen yatırımcılara kapılarını tamamen açmış durumda.

En çok kullanılan ve yatırımcıların en çok tercih ettiği kripto para borsalarından biri olan ünlü platform, milyonlarca yatırımcıyı bünyesinde barındırıyor. Borsa güvenliği bakımından da rakiplerinin önünde bulunan platform, en güvenilir kripto para borsası olarak biliniyor. Coinbase.com adresinden hesap oluşturarak kripto para alım ve satım işlemlerine başlayabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap