Binance Para Çekme ve Yatırma İşlemleri Yeniden Başlıyor

Binance Para Çekme ve Yatırma İşlemleri Yeniden Başlıyor

Paylaş
Binance Para Çekme ve Yatırma İşlemleri Yeniden Başlıyor

Geçtiğimiz hafta hacklenen Binance borsası, tüm güvenlik önlemleri alınana kadar para çekme ve yatırma işlemlerini durdurduğunu açıklamıştı. Hatırlanacağı üzere ünlü borsadan tam 7 bin adet Bitcoin çalınmıştı. Bu saldırıdan sonra Binance borsasının CEO’su Changpeng Zhao, her şey tamamen güvenli hale getirilene kadar borsacılık işlemlerini durdurduklarını açıkladı. Yaklaşık 1 haftalık çalışmalar meyvesini verdi ve ünlü kripto para borsası bugün itibariyle para çekme ve yatırma işlemlerini tekrar açtığını duyurdu. Zhao yaptığı açıklamada, tüm güncelleme ile ilgili yapılanları kullanıcılarla da paylaştı.

Binance kripto para borsasının kurucusu Changpeng Zhao, 14 Mayıs 2019 itibariyle para yatırma ve çekme işlemlerinin başladığını duyurdu. Zhao, “Borsamızın güvenlik ekibi adeta bir haftadır hiç uyumadan gece gündüz bu problemi gidermeye çalıştı. Uzun bir çalışmanın sonucunda tüm güvenlik önlemlerinin alındığını büyük bir memnuniyetle açıklıyorum. Önümüzdeki saatlerde neler yapıldı, ne önlemler alındı tek tek bunu sizlere açıklayacağız elbette. Bu süreçte güvenlik sistemleriyle ilgili birçok revizyon yaptık. Çağımıza uygun güvenlik önlemleri de alındı. Bundan sonra kullanıcılarımız çok daha güvenli bir şekilde borsacılık işlemleri yapabilecek.” ifadelerini kullandı.

Binance borsası hacklendikten sonra BNB’de yüzde 5 oranında değer kaybetmişti. Bugün bu haberden sonra BNB yüzde 11 oranında değer kazanarak yatırımcılarını sevindirdi. BNB şu sıralar 23,98 dolarla işlem görüyor. Ayrıca kripto para piyasasında EOS’tan sonra 7. sırada yer alıyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap