Yurt Dışına İş Yaparken Dolarla Değil Kripto Parayla Gelir Sağlayacak Platform ve Token: DeeLance

Yurt Dışına İş Yaparken Dolarla Değil Kripto Parayla Gelir Sağlayacak Platform ve Token: DeeLance

Paylaş
BTC Piyasası: Yurt Dışına İş Yaparken Dolarla Değil Kripto Parayla Gelir Sağlayacak Platform ve Token: DeeLance

Fiverr, Upwork ve Freelancer üzere platformlar üzerinden, dünyanın rastgele bir yerindeki müşteriye iş yapabilir ve dolar cinsiyle para kazanabilirsiniz. Bilhassa yazılımcılar ve grafik tasarımcıların rahatlıkla hayatlarına dahil edebilecekleri bu gelir yolu, günümüzde pek çok kişinin tam vakitli işi yerine geçti. Pekala ya bu geliri dolardan evvel kripto para ile elde etseniz? 

DeeLance isimli yeni token projesinin emeli da tam olarak bu. Freelance çalışma modeliyle blok zinciri altyapısının esnekliğini bir ortaya getiren DeeLance; bu sayede öteki freelance platformlara kıyasla daha daha düşük kurul kesintileri vadediyor. Elbette temelinde bir token projesi olarak yola başladığı için kelam konusu platform şimdi kullanımda değil ve 2023’ün son çeyreğinde freelancer’lara ve iş verenlerin erişimine açılacak. 

DeeLance kullanıcıları hem freelance çalışanlar hem de patronları için farklı avantajlar sunmayı hedefliyor:

BTC Piyasası: Yurt Dışına İş Yaparken Dolarla Değil Kripto Parayla Gelir Sağlayacak Platform ve Token: DeeLance 1

Şu anda prototip basamağında olan DeeLance’in iş ve çalışan bulma platformunda, aslında alışık olduğumuz hesap açma, özgeçmiş yükleme, iş alma ve iş ilanı verme süreçleri yer alacak. Rakiplerine kıyasla en değerli farkı, platformun ödeme aracı olarak kendi token’ini DLANCE’i kullanacak olması. Bu sayede hem patronlar hem de freelance çalışanlar DLANCE kripto paralarını dolar cinsine çevirerek gelir elde edebilecekler. 

DeeLance’in token’i DLANCE, ön satış etabında 1,7 milyon dolarlık takviye topladı:

BTC Piyasası: Yurt Dışına İş Yaparken Dolarla Değil Kripto Parayla Gelir Sağlayacak Platform ve Token: DeeLance 2

DeeLance token satın almak isteyenlerin toplam takviyesi, kripto para dünyasında yatırımcıların hâlâ yeni fikirlere açık olduğunu gösteriyor. Elbette her token projesinde de olduğu üzere DLANCE’in de riskleri mevcut. Örneğin projeyi geliştiren grubun anonim olması bunlardan biri.

Bu tip projelerde, birçok vakit projeyi geliştiren grubun açık olması kıymetli bir inanç ögesi. Elbette bunun yanında kripto paraların volatil piyasa kurallarına sahip olduklarını, bu sebeple DLANCE’in daha büyük bir borsada listelenmeden kıymet kaybedebileceğini belirtmemiz gerekiyor.

Bu yazı bilgilendirme hedeflidir ve yatırım tavsiyesi değildir. Rastgele bir kripto para projesine yatırım yapmadan evvel ferdi araştırmalarınızı yapıp riskleri belirlemenizi öneririz.
#işbirliği

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap