YouTube, Web3 ve NFT’lerde Büyük Bir Potansiyel Olduğunu Düşünüyor

YouTube, Web3 ve NFT’lerde Büyük Bir Potansiyel Olduğunu Düşünüyor

Paylaş
BTC Piyasası: YouTube, Web3 ve NFT’lerde Büyük Bir Potansiyel Olduğunu Düşünüyor

Streaming devi YouTube, içerik oluşturucular için blockchain, NFT ve Web3 ile ilgili görüşlerini yayınladığı blog yazısında paylaştı.

“Web3, içerik üreticiler için yeni fırsatlar sunuyor. Blockchain ve NFT’ler gibi yeni teknolojilerin, içerik üreticileriyle hayranlarının daha derin ilişkiler kurmasını sağlayabileceğine inanıyoruz”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

YouTube’un Baş Ürün Sorumlusu Neal Mohan, bu şekilde yeni projeler üzerinde işbirliği yapılabileceğini ve daha önce mümkün olmayan şekillerde para kazanılmasının mümkün olacağını iddia etti.

“Bu yeni teknolojilere sorumlu bir şekilde yaklaştığımızdan emin olmak için dikkate alınması gereken pek çok şey var. Ancak inanılmaz bir potansiyele sahip olduğunu da düşünüyoruz”

Google’ın sahip olduğu YouTube’da, günde 700 milyon saatin üzerinde içerik izleniyor. Streaming platformu, Google’ın ardından en çok kullanılan ikinci arama motoru özelliğine sahip durumda. NFT, blockchain ve diğer Web3 teknolojilerinin gelmesi halinde, platformun çok daha geniş bir kitleye hitap edebileceği ifade ediliyor.

Kaynak:  Coinkolik

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap