Yeni meme coin alarmı: Sonik (SONIK) coin nedir?

Yeni meme coin alarmı: Sonik (SONIK) coin nedir?

Paylaş
BTC Piyasası: Yeni meme coin alarmı: Sonik (SONIK) coin nedir?

Sonik coin ön satışa çıktı. Topluluk odaklı yeni bir meme coin olan SONIK, kendi alanında en süratli büyüyen proje olmayı hedefliyor ve şimdiden alanında süratle yükseliyor.

Sonik coin nedir?

Sonik coin (SONIK), toplamda 300 milyarlık arza sahip ve bu arzın yüzde 50’sinin erken yatırımcılar için ayrıldığı halka açık ön satış etabını başlattı.

SONIK token’ları bu süreçte 0,000014 dolardan fiyatlandırıldı. Böylelikle meme coin meraklılarının ön satış sona erdiğinde DEX çıkışından evvel projeye dahil olmaları hedefleniyor.

Sonik coin’in whitepaper’ında belirtildiği üzere, tokenomikler dağıtımı, lansman sonrası fiyat oynaklığını en aza indirmek ve borsa likiditesi için yüzde 10’luk bir hisse da içeriyor.

SONIK özellikleri neler?

Herhangi bir özel finansman çeşidi olmayan SONIK kurucuları, en başından beri topluluk merkezli vizyonlarını vurguladılar.

Kısa mühlet evvel başlatılan ön satışın üst hududu yalnızca 2 milyon dolar olup, yatırımcılar $ETH yahut $USDT kullanarak katılabilecekler.

CoinGecko’ya nazaran, sabit hududa ulaşılmasının akabinde SONIK, dünyanın en büyük merkezi olmayan borsaları ortasında yer alan Uniswap’te listelenecek.

Öte yandan Sonik Coin’in ön satışının birinci 24 saat içinde 20 bin dolar toplamasıyla bu heyetim şaşırtan olmayan bir biçimde dikkat çekti.

BTC Piyasası: Yeni meme coin alarmı: Sonik (SONIK) coin nedir? 1

Sonic coin piyasa verileri

Adil bir ön satışa ek olarak, Sonik Coin’in takımı toplam token arzının yüzde 40’ını SONIK sahipleri için stake mükafatları olarak taahhüt etmiştir.

Bu stake etme protokolü, meme coin’e ticaret ve spekülatif potansiyelin ötesinde bir kullanım alanı sağlamaktadır. Böylece SONIK sahipleri, tokenlerini stake ederek değerli APY getirileri kazanabilirler.

Token’ın web sitesine nazaran, mevcut stake APY’si yüzde 4.300’ün üzerindedir ve yaklaşık 555 milyon SONIK tokeni halihazırda kilitlenmiştir.

Sonik’in stake protokolü, pasif gelirin ötesinde, coin’in uzun vadeli tutulmasını teşvik etmeyi ve böylelikle fiyat istikrarını desteklemeyi amaçlamaktadır. Bu stake etme tertibi, tarihî olarak gerçek dünya kullanım durumlarından mahrum tokenlerle dolu olan meme coin alanında azdır.

SONIK staking ile, token sahipleri geliştirme takımının amaçlarına ulaşmasına yardımcı olmak için somut bir tesire sahip olabilirler. Bu sayede SONIK sahipleri, token alıp satmanın ötesinde bir güce sahip olmakta ve projenin topluluk merkezli yaklaşımının altını çizmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap