Yatırımcılar dört gözle bekliyor: Shiba Inu fiyatı yükselecek mi?

Yatırımcılar dört gözle bekliyor: Shiba Inu fiyatı yükselecek mi?

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Yatırımcılar dört gözle bekliyor: Shiba Inu fiyatı yükselecek mi?

Piyasanın beğenilen kripto para ünitelerinden Shiba Inu net bir yükseliş trendinde ve momentum hâlâ boğaları destekliyor. SHIB için takip edilmesi gereken takviye 0,0000080 dolarda iken, direnç noktası ise 0,0000094 dolar düzeyinde bulunuyor.

İşte, Shiba Inu fiyatının sıradaki hareketini iddia edebilmek için bilmeniz gerekenler.

Yükselişten evvel geri çekilme gelebilir

Fiyat, Haziran sonundan beri yükselişte. Bu üst istikametli hareket Shiba Inu fiyatını 0,0000094 dolarda bulunan kritik direnç noktasına çıkarabilir.

Bununla birlikte bu süreçte beğenilen meme coin, temel direnç noktasını kırdığı vakit daha yüksek düzeylere gitmeden evvel küçük bir geri çekilme yaşayabilir.

Sürdürülebilir satın alma hacmi

Düzenli geri çekilmelere karşın, alıcılar grafiğe hâkim olmaya devam ediyor. Bu, her hafta yavaşça yükselen fiyatta da temsil ediliyor.

Alıcılar, yükseliş eğiliminin devam edebilmesi için ellerinden geleni yapmaya devam ediyor. Alıcıların bu çabası, kritik direncin kırılabileceğine dair net göstergelerden bir tanesi.

Boğa ivmesi

MACD ve RSI göstergelerinde momentum açıkça müspet. Zira her ikisi de daha yüksek düzeylere işaret ediyor. 0,0000080 dolar düzeyindeki dayanak noktasının güçlü olması sebebiyle SHIB fiyatı kritik direnci kırma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Shiba Inu için kısa vadeli fiyat tahmini

Bu göstergeler ışığında SHIB için kısa vadeli fiyat varsayımını yükseliş eğiliminde olduğu söylenebilir. 0,0000094 dolar düzeyinde bulunan kritik direnç noktası yakın vakitte test edilebilir. Bununla birlikte, grafikteki takozun nasıl çözüleceğini yakından izlemek değerlidir. Zira altında bir kırılma bir düzeltmeye yol açabilir. Öte yandan bunun üzerinde bir kırılma, beğenilen meme coin’in fiyatını çok daha yüksek düzeylere götürebilir.

Bu makale birinci olarak Kripto Para Haber üzerinde yayımlanmıştır

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap