Yarım trilyon dolarlık varlık yöneticisi Polygon’da!

Yarım trilyon dolarlık varlık yöneticisi Polygon’da!

Paylaş
BTC Piyasası: Yarım trilyon dolarlık varlık yöneticisi Polygon’da!

500 milyar dolarlık varlığı yöneten Mirae Asset Securities, tokenize edilmiş menkul değerler için Polygon (MATIC) ile iş birliği yaptı.

Polygon tarafında iş birlikleri peş peşe gelmeye devam ediyor. Güney Kore merkezli yatırım idare şirketi olan Mirae Asset Securities, Polygon iş birliğiyle blockchain dünyasının perdelerini araladı. Yatırım şirketi, Güney Kore merkezli olmasıyla ve 500 milyar doların üzerinde varlığı yönetmesiyle biliniyor.

Güney Kore’nin en büyük finans kurumu olan Mirae Asset Securities, Polygon iş birliğiyle birlikte tokenize edilmiş menkul değerler geliştirmeyi ve Web3 benimsenmesini hızlandırmayı hedefliyor.

Güney Kore’nin en büyük finans kurumu Polygon’a yöneldi

Polygon’da (MATIC) yeni bir iş birliği gerçekleştirildi. Yapılan basın duyurusuna nazaran, Güney Kore’nin en büyük varlık yöneticilerinden birisi olan Mirae Asset Securities, Polygon ağını kullanacak.

Mirae Asset Securities, 500 milyar dolarlık bir varlığı yöneten en büyük finans kurumlarından birisi olarak gösteriliyor. Şirketin Polygon için attığı bu adım ile birlikte, klasik finans eserlerinin blockchain ile uyumluluğu artırılacak.

Dev varlık yöneticisinin paylaştığı bültene nazaran, Polygon Labs, tokenize edilmiş menkul değerleri ihraç etmek, takas etmek ve dağıtmak için altyapı oluşturan Mirae Varlık Güvenliği Token Çalışma Grubu’nda danışmanlık yapacak.

Temmuz ayında Polygon, İtalya Merkez Bankası ile DeFi alanında iş birliği yaptığını duyurmuştu. Güçlü kurum ve kuruluşları ardına alan Polygon’da son atak Güney Kore’nin dev varlık yöneticisi oldu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap