XRP’den Yeni Bir Atılım: XRPL Accelerator

XRP’den Yeni Bir Atılım: XRPL Accelerator

Paylaş
BTC Piyasası: XRP’den Yeni Bir Atılım: XRPL Accelerator

XRP Ledger (XRPL) topluluğu, sistem üzerindeki blockchain girişimcilerini desteklemek emeliyle tasarlanan 12 haftalık bir XRPL Accelerator programını duyurdu.

SECXRP davasının yakın süreçte XRP tarafına olumlu evrilmesi, XRP eksositemindeki faaliyetleri de etkilemiş gözüküyor. Hem teknik hem temel açıdan parlayan XRP’de bilhassa de son vakitlere damgasını vuran XRP Ledger (XRPL), yeni atılımlarına son süratiyle devam ediyor. XRPL üzerine inşa edelicek blockchain aksiyonlarını desteklemek için tasarlanmış XRPL Accelerator programı, sistem üzerinde yapılabilecek yeni gelişmeler için şimdiden merak uyandırmış görünüyor.

BTC Piyasası: XRP’den Yeni Bir Atılım: XRPL Accelerator 1

XRPL Accelerator, Blockchain Girişimcilerini Destekliyor

Blockchain girişimcilerini desteklemek emeliyle oluşturulan program için bilgiler aktarılmaya devam ediliyor. Yaklaşıl olarak 12 hafta süreceği belirtilen programın ana gayesi “blockchain teknolojisi ve buna hususa yönelik girişimcileri desteklemek” olduğu belirtildi.

Giderek artan yenilikleriyle gündemde olan XRPL, gerçekleştireceği bu program ile daha şimdiden blockchain tutkunlarının takdirini kazandı. SEC davasında da XRP’nin ön planda olması, Ripple ekosistemindeki müspet havayı beraberinde getirdi. Bu olaylar ile birlikte kripto yatırımcılarının dikkat odağında XRP daha çok yer almaya başladı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap