XRP ağında rekor üstüne rekor

XRP ağında rekor üstüne rekor

Paylaş
XRP ağında rekor üstüne rekor

Dün XRP Ledger üzerinde işlemler yeni bir tarihi zirveye ulaştı. xrpcharts.ripple.com‘dan elde edilen verilere göre, 29 Kasım’da 4 milyon 470 bin 241 işlem gerçekleştirildi. Bu seviye, 23 Kasım’da kaydedilen bir önceki en yüksek seviyenin %11 üzerinde. 23 Kasım’da 4 milyon 48 bin 275 işlem yapılmıştı.

Sadece geçtiğimiz ay XRP Ledger’da gerçekleştirilen işlem sayısı 700,000 seviyelerindeydi. Kısa sürede bu denli çarpıcı artış piyasa gözlemcilerini şaşırttı.

Manipülasyon iddiaları

23 Kasım’da görülen rekor seviyenin XRP Ledger’a bir saldırı sonucu oluştuğu öne sürülmüştü. Büyük veri analisti ve Forbes yazarı, Thomas Silkjær, XRP Ledger’ın spam yapmaktan başka bir amacı olmayan ödemelerle bombardımana tutulduğunu iddia etmişti. Bu son işlemlerin de bir başka manipülasyon girişimi olduğuna dair iddialar var.

Öte yandan Ripple, iş birliklerini her geçen gün genişletiyor. Şirket son olarak 100 milyar dolarlık piyasa değeriyle Hindistan’ın en büyük bankalarından biri olan HDFC Bank ile ortaklık kurduğunu duyurmuştu. Şirket, XRP’nin kullanımını artırmak için de farklı çalışmalar yapıyor.

XRP, TSİ 21.05’te 0.23 dolardan işlem görüyor.

Kaynak: Uzman Coin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap