WLD token listeleme akabinde yükseliş yaşadı

WLD token listeleme akabinde yükseliş yaşadı

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: WLD token listeleme akabinde yükseliş yaşadı

Bugün birçok borsada birebir anda listelenen WLD token, listelemelerin akabinde yükseliş kaydetti.

Worldcoin’in WLD token’ı kripto para borsalarında listelenmesinin akabinde çıkış yaşadı. Token’ın yükselişi yüzde 80’i aştı.

Worldcoin’in WLD token’ı listelemelerin akabinde yüzde 80’i aşkın yükseldi

Worldcoin’in WLD token’ı, birden fazla kripto borsasında listelendikten sonra yüzde 88 artışla 3.14 dolara yükseldi. Binance, Huobi, Bybit ve OKX üzere büyük kripto para borsaları WLD token’ını listeledi.

Huobi ve Bybit, Worldcoin’in WLD token’ını zati listeledi ve hem para yatırma hem de ticaret süreçlerine müsaade verildi. Bybit, para çekme süreçlerini yakında kullanıma sunacak. OKX ise para yatırma süreçlerini aktifleştirdi ve token yatırma ihtiyaçlarını karşıladığında WLD/USDT ticaret çiftini listeleyeceğini açıkladı.

Ulaş Utku Bozdoğan: WLD token listeleme akabinde yükseliş yaşadı 1

Binance, token’ı Pazartesi günü listeledi ve WLD/BTC ve WLD/USDT spot ticaret çiftlerinde süreç yapılmasına müsaade verdi. WLD tokenı için çekme süreçleri ise süreksiz olarak 25 Temmuz Salı günü saat 12.00 TSİ başlayacak.

Ayrıca, MEXC, Bitget, BitMart, LBank, Bitrue, Bithumb ve KuCoin üzere öbür borsalar da WLD tokenını listelemeyi planladıklarını açıkladılar. Bu listeleme, Worldcoin’in WLD tokenı için ilgiyi ve kıymeti artırdı ve kripto para topluluğunda büyük bir ilgi uyandırdı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap