Winklevoss Kardeşlerin Borsası Gemini, İlk Satın Alım İşlemini Duyurdu

Winklevoss Kardeşlerin Borsası Gemini, İlk Satın Alım İşlemini Duyurdu

Paylaş
Winklevoss Kardeşlerin Borsası Gemini, İlk Satın Alım İşlemini Duyurdu

Tyler ve Cameron Winklevoss kardeşlerin sahibi olduğu Amerika merkezli kripto para borsası, Nifty Gateway adlı platformu satın aldığını açıkladı.

Kripto para sektörünün en ünlü isimleri arasında gösterilen Winklevoss kardeşlerin, regülasyon odaklı borsası olan Gemini, böylelikle borsanın açılışından bu yana ilk kez bir şirketi bünyesine katmış oldu.

Bu arada ikiz olan Cameron ve Tyler Winklevoss kardeşlerin satın aldığı Nifty Gateway platformu da yine tek yumurta ikizleri olan Duncan ve Griffin Cock Foster kardeşler tarafından geliştirildi.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Duncan Cock Foster, NFT tokenleri olarak da bilinen bu tokenlerin gelecekte kripto para odaklı sanat işlerinde çok önemli bir rol oynayacağını ifade ederken, şunları söyledi:

”Hedefimizde ve hayalimizdeki şeye ulaşmak için elbette çok daha güçlü ve başarılı bir alt yapıya ihtiyacımız var. Bunu da ancak Gemini gibi bu sektörde tecrübeli ve başarılı bir kurum ile ortaklık yaparak başarabileceğimize inandık. Bu sayede kritik teknolojilere ve bilgilere Gemini sayesinde çok daha kolay bir şekilde erişebileceğiz.”

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap