Willy Woo: LTC’deki Madencilik Hareketi, Bitcoin İçin Olumlu Gösterge

Willy Woo: LTC’deki Madencilik Hareketi, Bitcoin İçin Olumlu Gösterge

Paylaş
Willy Woo: LTC’deki Madencilik Hareketi, Bitcoin İçin Olumlu Gösterge

Kripto para sektörünün ünlü analistleri arasında yer alan Willy Woo, Litecoin ağında yaşanan madencilik hareketlerinin, Bitcoin için çok güzel bir gösterge olduğunu söyledi.

Başarılı isim, altı aylık bir düşüşün ardından, Litecoin’deki kazım zorluğu endekslerinin yeniden artmaya başladığını ifade ederken, bu durumun da BTC’ye yarayacağını belirtti.

Kaynak: Woobull

2019’da Litecoin tarihinin en büyük zorluk düşüşü yaşandığını belirten Woo, yıl boyunca 16 milyondan 4.7 milyona düşen rakamın, şu anda yeniden 5.1 milyona geldiğini belirtti.

Woo’ya göre Litecoin ağında yaşanacak zorluk artışına bağlı olarak gelecek LTC yükselişi, Bitcoin’de de güzel bir rallinin fitilini ateşleme görevi görebilir.

Geçen Yıl da Yaşandı

Şu anda değere göre en değerli 6. kripto para birimi olan Litecoin, 2018 yılında birçok alt koin gibi büyük düşüş yaşamıştı.

Fakat geçen yılı güzel bir şekilde geçiren Litecoin, Nisan ayına kadar olan süreçte 32 dolardan 141 dolara kadar tırmanmıştı. Bu tırmanışın ardından ise Bitcoin’in 14 bin dolara dayanan rallisi başlamıştı.

Woo’ya göre aynı durum bir kez daha yaşanabilir.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap