Analist Açıkladı: Ocak Ayında Bu 3 Kripto Para Patlayabilir!

Analist Açıkladı: Ocak Ayında Bu 3 Kripto Para Patlayabilir!

Paylaş
BTC Piyasası: Analist Açıkladı: Ocak Ayında Bu 3 Kripto Para Patlayabilir!

2024’ün birinci ayının başlamasıyla birlikte, kripto para kesimindeki birçok varlık yeni yıla yenilenmiş bir optimistlikle giriyor, bölüm genelinde fiyat artışları kaydediyor ve kripto para traderları ve yatırımcılar Ocak ayında hangisine yatırım yapmanın en uygun olduğunu merak ediyor. Bu bağlamda analist Ana Zirojevic 2023’ün son birkaç haftasındaki güçlerine paralel olarak bu ayın en sıcak konusu olacak üç kripto para ünitesinin bir listesini sunmak için kripto pazarını tahlil etti. İşte detaylar…

İlk sırada, en büyük kripto para var

Aslında, Amerika Birleşik Devletleri Menkul Değerler ve Borsa Kurulu (SEC) birinci spot Bitcoin borsa yatırım fonunu (ETF) onaylayabileceğinden, Bitcoin’in (BTC) Ocak ayında sabırsızlıkla bekleyeceği çok şey var. Üstelik kripto uzmanı Ali Martinez’e nazaran bu, üç yıllık bir yükseliş eğiliminin başlangıcı olabilir. En son bilgilere nazaran, amiral gemisi varlığın fiyatı şu anda gün içinde %1,72 artışla, hafta genelinde %2,34 düşüşle ve aylık grafikte %10,3 artışla 42.586 dolar düzeyinde bulunuyor.

BTC Piyasası: Analist Açıkladı: Ocak Ayında Bu 3 Kripto Para Patlayabilir! 1

Solana da listelerde

Bu ortada Solana (SOL), kripto analisti Michaël van de Poppe’nin 28 Aralık’ta gözlemlediği üzere, yalnızca iki ayda %500’den fazla artış gösteren devasa bir yükseliş kaydetti. Solana’nın önümüzdeki haftalarda da güçlü bir varlık olarak kalması bekleniyor. Mevcut durumda, Solana şu anda 104,03 dolar fiyatından el değiştiriyor. Bu, gün içinde %1,9’luk bir artışa, evvelki yedi günde %5,43’lük bir düşüşe, lakin en son datalara nazaran %69,85 üzere değerli bir aylık kar elde ettiğine işaret ediyor.

XRP, ADA ile yarış sürecinde

Dahası, Cardano (ADA) ile 1 dolar için baş başa bir yarışa yakalanan XRP (XRP), tarih tekerrür ederse, bu yarışı kazanma potansiyeli taşıyor. Hatta Guppy göstergesine nazaran daha fazlasını kazanabilecek (3,7 dolara fırlayacak) yolda görünüyor. Yazının yazıldığı sırada XRP tokeni, son 24 saatte %0,47 oranında bedel kazanarak 0,623 dolar fiyatından el değiştiriyordu ve evvelki haftadaki %0,94’lük yararını ve geçen ayki %1,95’lik yükselişini hâlâ sürdürüyordu. En son grafikler bunu gösteriyor.

BTC Piyasası: Analist Açıkladı: Ocak Ayında Bu 3 Kripto Para Patlayabilir! 2

Genel olarak üstte belirtilen kripto varlıkları,  analistlere nazaran Ocak ayında muvaffakiyetlerini sürdürmek için tüm şartlara sahip olanlar ortasında yer alıyor. Lakin bu kesinlikle durumun değişmeyeceği manasına gelmez, bu nedenle kişinin kendi araştırmasını yapması değerlidir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap