Whale Alert, Bitstamp’a 15,5 milyon dolarlık XRP transferini izliyor

Whale Alert, Bitstamp’a 15,5 milyon dolarlık XRP transferini izliyor

Paylaş
BTC Piyasası: Whale Alert, Bitstamp’a 15,5 milyon dolarlık XRP transferini izliyor

Bugün kripto para borsası Bitstamp’a yaklaşık 15,5 milyon $ bedelinde 25 milyon XRP’lik kıymetli bir transfer hareketi izlendi. Bu hareket, büyük kripto para ünitesi süreçlerini izleyen bir hizmet olan Whale Alert tarafından vurgulandı.

Twitter hesabı @XRPwallets’ten gelen yorumlara ve Bithomp tarafından sağlanan bilgilere nazaran, bu değerli ölçüdeki XRP’nin göndericisi Ripple‘ın Talep Üzerine Likidite (ODL) hizmetiyle kontaklı. Bitstamp’ın daha evvel ODL olarak anılan Ripple Payments’ı desteklediği biliniyor. Bu hizmet, 70’in üzerinde pazarda memleketler arası para transferlerini kolaylaştırmak için kullanılıyor.

Önceki hafta sonu, Crypto-Law.US’in kurucusu John Deaton, XRP’ye yatırım yapmak için zamanlama konusundaki bakış açısını paylaştı. Deaton’ın görüşleri, BlackRock ETF’siyle ilgili artık çürütülmüş bir söylentiye verilen reaksiyonlar ve Yargıç Analisa Torres’in XRP satışlarının yasallığı konusunda Ripple lehine verdiği Temmuz kararını içeren piyasa heyecanı yerinde geldi. Deaton, yatırımcılara FOMO kaynaklı potansiyel fiyat artışları meydana gelmeden evvel XRP satın almayı düşünmelerini tavsiye ederek kripto para ünitesine yatırım için stratejik bir yaklaşım önerdi.

Bu makale yapay zekanın dayanağıyla oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Koşul ve Şartlar kısmımıza bakın.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap