Webrazzi XYZ 2023, Teknolojinin Trendlerini Ele Alıyor

Webrazzi XYZ 2023, Teknolojinin Trendlerini Ele Alıyor

Paylaş
BTC Piyasası: Webrazzi XYZ 2023, Teknolojinin Trendlerini Ele Alıyor

Web3, dijital pazarlama ve dijital bankacılık üzere çeşitli trend hususları işleyecek olan Webrazzi XYZ 2023, 3 Mayıs’ta Wyndham Grand Istanbul Levent‘te gerçekleşecek.

Webrazzi XYZ 2023, X, Y ve Z ismindeki üç farklı salonda gerçekleşecek. X salonunda, “Geleceğin Bankacılığı” oturumu ile başlayacak ve sonrasında Web3 trendleri işlenecek. İçeriğin Web3‘e dönüşümü ise ana bahislerden birisi olacak.

Dijital pazarlama, yapay zeka ve Web3 üzere mevzuların hayatımızda nasıl yer alacağını işleyecek olan Webrazzi XYZ 2023’e alanında uzman isimler katılacak. Ayrıyeten aktiflikte, günümüzün en kıymetli trendlerinden birisi olarak kabul edilen yapay zeka üzerinde durulacak.

Webrazzi XYZ 2023, Web3 ve Yapay Zeka ile Dikkat Çekiyor

Webrazzi XYZ 2023, birbirinden kıymetli isimlerin iştirakiyle 3 Mayıs‘ta gerçekleşecek. Aktiflik, Wyndham Grand Istanbul Levent‘te yer alacak.

Etkinliğin X, Y ve Z salonlarında, son periyodun popülerleşen yeni teknoloji trendleri işlenecek. Birinci salonda yapay zekanın pazarlama bölümüne tesiri ele alınırken, ikinci salonda Web3 ve ChatGPT üzere mevzular işlenecek. Üçüncü salonda ise, tekrar yapay zekaya odaklanılacak ve yapay zeka ile içerik üretmeye dikkat çekilecek.

Katılımcılar ortasında, Türkiye İş Bankası, Turkcell Pasaj, PayTR ve WOOTR üzere isimler yer alıyor. Ayrıyeten Webrazzi XYZ 2023’ün konuşmacılara ve program ayrıntılarına yönelik paylaşımı da web sitesinde yer aldı.

Webrazzi XYZ 2023‘e katılmak için; “tıklayabilirsiniz.”

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap