Web3 ve Futbol İstanbul’da: FANS LOVE IT!

Web3 ve Futbol İstanbul’da: FANS LOVE IT!

Paylaş
BTC Piyasası: Web3 ve Futbol İstanbul’da: FANS LOVE IT!

Web3 ekosistemi ve sporun dijitalleşmesine odaklanan FANS LOVE IT konferansı, 10 Haziran’da İstanbul’da gerçekleştirilecek.

FANS LOVE IT! isimli Web3 Futbol ve Spor Konferansı, tüm dünyanın merakla beklediği Şampiyonlar Ligi finali gününde İstanbul’a geliyor. Konferans, futbol sanayisinin delegelerini, yenilikçi şirket temsilcileri ve Web3 taraftarları bir ortaya getirecek.

10 Haziran 2023’te Fişekhane’de gerçekleştirilecek aktiflik, son trendleri ve dijital teknolojinin spordaki ehemmiyetini kıymetlendirecek.

FANS LOVE IT! Konferansı İstanbulda

FANS LOVE IT! Web3 Futbol ve Spor Konferansı, spor ve teknolojinin kesişimine ilgi duyanlara kapılarını aralayacak. Futbol ve Web3 alanlarının uzmanları da bu aktiflikte yer alacak.

BTC Piyasası: Web3 ve Futbol İstanbul’da: FANS LOVE IT! 1

Şampiyonlar Ligi ile tıpkı gün gerçekleştirilecek olan bu aktiflik, Web3 ile birleşen spor dijitalleşmesinin oluşturduğu fırsatlar zincirine değinecek. Taraftarların favori ekipleri ile girdikleri etkileşimler ve oyuncular ile kurulan bağlar aktifliğin odak noktasında yer alıyor.

Ayrıca FANS LOVE IT! Konferansında, NFT’ler ve taraftar token’ları da konuşulacak. Btc Piyasası ve Cointelegraph Türkiye’nin medya partneri olduğu aktiflik, spor sanayisinin değişimini gözler önüne serecek.

10 Haziran 2023’te Fişekhane’de gerçekleştirilecek aktifliğe katılmak isteyenler; buradan bilet satın alabilirler.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap