Voyager Digital CEO’su Ehrlich: Bitcoin sene sonu 100 bin dolar olacak

Voyager Digital CEO’su Ehrlich: Bitcoin sene sonu 100 bin dolar olacak

Paylaş
Uzman Coin: Voyager Digital CEO’su Ehrlich: Bitcoin sene sonu 100 bin dolar olacak

Daha önce de birçok kez Bitcoin‘in 100 bin dolara gideceği tahmininde bulunan Voyager Digital’ın kurucusu ve CEO’su Stephen Ehrlich, CNBC’nin ‘Squawk on the Street’ programına katıldı.

Bitcoin’in sene sonuna kadar 100 bin dolar olmasını beklediğini belirten Ehrlich’in programdaki değerlendirmeleri şu şekilde:

“Biz ETF’ler konusunda, vadeli kontratlar tarafında olsa da çok heyecanlıyız. Yıllar sonra bunun kabul edilecek olması, kripto para alanına daha çok adaptasyon kazandıracaktır. Biz regülasyonlar konusunda her zaman iyimseriz. Hangi varlık sınıfı için olursa olsun regülasyonlar iyidir ve adaptasyon kazandırır. Bu endüstrinin aradığı da bu. Biz bu regülasyon adımlarını, sektörün daha güvenli olması açısından önemli görüyoruz.”

“Bitcoin’i altının yerine geçecek olan rezerv kripto para olarak görüyoruz”

“Platformumuzda geçen gün daha fazla benimsenme görüyoruz. Yatırımcılar sadece Bitcoin de almıyor. Algorand, Avalanche gibi kripto paralarda da çok ciddi bir benimsenme söz konusu. Ancak biz Bitcoin’i altının yerine geçecek olan rezerv kripto para olarak görüyoruz. Her geçen gün daha fazla insan Bitcoin’i portföyünde tutmak istiyor. Bunu net şekilde görüyoruz.”

“Ethereum’dan piyasa payı çalınıyor”

“Solana, Avalanche, Algorand ve Cardano’nun Ethereum’dan piyasa payı çaldığını görüyoruz. Bu coin’lerde de daha fazla benimsenme görüyoruz. Daha etkin ve ucuz varlıklar olarak Ethereum’a alternatif olarak görülüyorlar.”

“Sene sonu 100 bin dolar olacağına inanıyorum”

“Ben aslında sene sonuna doğru Bitcoin’de 100 bin dolar beklediğimi 6-7 hafta önce söylemiştim. Buna da hala inanıyorum. Bence sene sonu 100 bin dolar olacak. Bu fikrimin arkasındayım.”

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap