Voyager Alacaklılarının Yüzü Gülebilir

Voyager Alacaklılarının Yüzü Gülebilir

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Voyager Alacaklılarının Yüzü Gülebilir

İflas eden borç verici Voyager önümüzdeki haftalarda alacaklılarına ödeme gerçekleştirebilir.

Voyager, ‘önümüzdeki birkaç hafta’ içinde alacaklılara nakit ve kripto para dağıtabilir. Şirketin Binance US ile bozulan mutabakatının akabinde tasfiye süreci hızlandı.

Voyager Birkaç Hafta İçinde Alacaklılarına Ödeme Yapabilir

Voyager‘ın iflas süreci hala devam ediyor. Şirketin bu devirde en çok gündeminde olan hususlardan biri Binance’in ABD kolu ile olan anlaşmasıydı. İki şirket ortasındaki mutabakatın bozulmasının akabinde tasfiye süreci hızlandı. İflas eden şirketlerden olan Voyager’ın önümüzdeki haftalarda alacaklılarına kripto yahut nakit olarak ödeme yapabileceği belirtildi.

Ulaş Utku Bozdoğan: Voyager Alacaklılarının Yüzü Gülebilir 1

İflas eden borç veren Voyager Digital, problemli kripto borç verenin iflas davasında Teminatsız Alacaklılar Resmi Komitesi’ne nazaran alacaklılara önümüzdeki birkaç hafta içinde nakit ve kripto dağıtmaya başlayabilir.

Firma, kripto borsası Binance US‘in varlıklarını satın almak için 1,3 milyar dolarlık bir mutabakattan çekilmesinin akabinde tasfiye prosedürlerini tamamlıyor.

Alacaklılar komitesi Twitter’da “Voyager, alacaklılara dağıtım yapmak için gerekli olan her şeyi dahili olarak da sonuçlandırıyor” dedi . “İlk dağıtımların önümüzdeki birkaç hafta içinde başlayacağını umduklarını da eklediler.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap