Visa, Ethereum’a Aşina Web3 Yazılımcısı Arıyor!

Visa, Ethereum’a Aşina Web3 Yazılımcısı Arıyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Visa, Ethereum’a Aşina Web3 Yazılımcısı Arıyor!

Ödeme tahlilleri sunan Visa, Web3 için bir iş ilanı açtı.

Visa‘nın Web3 alanındaki büyümesi devam ediyor. Ödeme hizmetleri şirketi Ethereum‘a aşina bir Web3 yazılımcısı bulmak ismine bir iş ilanı yayımladı.

Visa, Web3’te Büyümeye Devam Ediyor

Visa, Ethereum’a aşina bir mühendis arayarak Web3 planlarında ilerlemeyi hedefliyor. Şirket, geçtiğimiz hafta yayımladığı bir iş ilanında, “Web3 konusunda tutkulu”, tecrübeli yazılım mühendisleri aradığını belirtti. Visa, bu alanda eserler geliştirme konusunda uzun vakittir çalışmalar yürütüyor ve müşterileri için yeni bedeller yaratacak özellikler oluşturmayı hedefliyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Visa, Ethereum’a Aşina Web3 Yazılımcısı Arıyor! 1

Visa, geçtiğimiz yıl Ethereum ağıyla otomatik ödemeler konusunda iş birliği yapabileceğine dair ipuçları veren bir makale yayınlamıştı. Ayrıyeten, “güvenlik protokolleri” ve “özel anahtar saklama” mevzularına aşina olan bir yazılımcı arıyor.

Şubat ayında, Visa halka açık blok zincirlerinde çalışan fiat takviyeli dijital para ünitelerinin ödeme ekosisteminde potansiyeli olduğunu açıkladı. Şirket ayrıyeten bir kripto cüzdanı ve bir Metaverse eseri için potansiyel planlar olduğunu işaret etti.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap