Verasity’den Dev Blockchain Projesi

Verasity’den Dev Blockchain Projesi

Paylaş
Verasity’den Dev Blockchain Projesi

Popüler Blockchain şirketlerinden Verasity, GameZBoost ile epey kritik bir anlaşma imzaladı.

Verasity bu anlaşma sayesinde BigPoint, European Games Group, Bytro Labs, Gamigo, Whow Games, InLogic, Imperia Online ve Troll Games gibi dev oyun şirketleriyle bir arada çalışabilecek.

Verasity’den Yeni Anlaşma

Bir Blockchain projesi olan Verasity özellikle dijital oyun ve dijital içerik dünyasında hızla büyümeye devam ediyor. YouTube, Twitch, Vimeo, JWPlayer, Brightcove, Kaltura, VideoJS, Flowplayer ve Ooyala gibi video platformlarında kullanılabilen Verasity, insanların kripto para ile ödül almalarını sağlıyor. Verasity kullanıcıları bu platformlardaki videolar sayesinde projenin kendi geliştirdiği VRA adlı tokenları alabiliyorlar.

Geçtiğimiz son birkaç ay içerisinde çeşitli başarılara imza atan Verasity ekibi şimdi de GameZBoost ile anlaşma yaparak bu yılın birinci çeyreğinde Verasity Game Store’u kurmaya hazırlanıyor. Verasity tarafından paylaşılan bilgilere göre bu oyun mağazasının içerisinde 550’den fazla oyun üreticisi yer alacak.

Bu oyun üreticileri kendi oyunlarının içerisine Verasity’nin ürünlerini entegre edecek ve bu sayede kullanıcılarına VRA ile ödül dağıtabilecekler. Bu da VRA’in kullanımını ve popülaritesini ciddi anlamda etkileyecek.

Çeşit Çeşit Oyun

Verasity tarafından yapılan açıklamalara göre bu yeni oyun mağazasının içerisinde her türlü oyuna ulaşmak mümkün olacak.

Kullanıcılar strateji, aksiyon, kart oyunlarından tutun da yarış ve spor oyunlarına kadar birbirinden farklı oyunlar oynayabilecekler. Verasity’nin kurucularından John Rankin, şirketin bu yeni hamlesi hakkında şu yorumu yapıyor:

Verasity bu yeni proje sayesinde yüz milyonlara kullanıcısı olan, yüzlerce farklı oyunda aktif olarak kullanılabilecek.

Verasity’nin bu yeni projesini kullanan kişiler arkadaşlarına Facebook Messenger ve Whatsapp gibi uygulamalar üzerinden istek gönderebilecek, onlarla çeşitli turnuvalar düzenleyebilecekler. Bu turnuvaların galipleri ödüllerini elbette VRA ile alabilecekler.

Verasity hakkında daha fazla bilgi almak isteyenler proje hakkında önceden yayınladığımız yazıyı inceleyebilir veya doğrudan Verasity’nin sitesini ziyaret edebilirler.

Sorumluluk reddi:
Bu metin sponsorlu bir makaledir.
Koin Bülteni, yukarıda bahsi geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir.
Sponsorlu makale yayınlamak için iletişime geçin! /Contact us!

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap