VanEck Yöneticisi: Bitcoin’de Artık Bu Tabanları Bekliyorum!

VanEck Yöneticisi: Bitcoin’de Artık Bu Tabanları Bekliyorum!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: VanEck Yöneticisi: Bitcoin’de Artık Bu Tabanları Bekliyorum!

VanEck’ten Gabor Gurbacs, Bitcoin (BTC)’in 30.200 doların altına düşmesi 20.000 dolara kadar düşüşe yol açabilir görüşünde. VanEck fonunun önde gelen kripto uzmanı, 30.200 doların Bitcoin’in daha fazla fiyat hareketi için kritik bir nokta olduğuna inanıyor. Detaylar Kriptokoin.com’da.

Ulaş Utku Bozdoğan: VanEck Yöneticisi: Bitcoin’de Artık Bu Tabanları Bekliyorum! 1

Bitcoin için 20 binler konuşulur oldu

VanEck’in Dijital Varlıklar Başkanı Gabor Gurbacs, mevcut Bitcoin fiyat düşüşü ve MicroStrategy‘nin amiral gemisi kripto konusundaki bahsi hakkında yorum yapmak için Twitter’daydı. Gurbacs, BTC sahiplerine düşüş uyarısı veriyor, ancak her şey Bitcoin’in mevcut konumdan hangi yöne hareket edeceğine bağlı. “20.000 dolara doğru ciddi bir gevşeme olabilir” görüşünü dillendiriyor yönetici. Gurbacs, Bitcoin’den nefret eden altın düşkünü Peter Schiff’in Cuma günü yayınlanan görüşüyle uyum gösteren bir görüşü tweetledi: Bitcoin 30.000 doların altına düşerse, bir ani çöküş muhtemeldir.

Ulaş Utku Bozdoğan: VanEck Yöneticisi: Bitcoin’de Artık Bu Tabanları Bekliyorum! 2

Gabor Gurbacs, 32.000 doların altına inmesi durumunda BTC’nin 20.000 dolara düşme olasılığını bekliyor; ve ikincisinin BTC için önemli bir seviye olduğuna inanıyor. Ayrıca bu, şu anda MicroStrategy tarafından tutulan toplam 124.000 Bitcoin’in ortalama fiyatı. Şimdiye kadar, MSTR yıldan yıla yüzde 31’den fazla düştü, bu nedenle şirket geçen yıl BTC’de elde ettiği kazanımları kaybetti. Genel olarak Gurbacs, BTC’nin bu hafta sonu davranış biçiminin Pazartesi günü piyasalara ne olacağını belirleyebileceğini ekliyor.

Gurbacs ayrıca, finans kurumlarının yatırım yapmak istediği piyasada bol miktarda likit sermaye olduğunu da tweetledi. Birçoğu 10.000 dolardan işlem gördüğünde BTC’ye girmedi ve ardından tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 68.000 dolara kadar olan rallisini kaçırdı. Bu nedenle, VanEck’teki kripto direktörü, fiyat düştüğünde Bitcoin trenine atlayabileceklerini varsayıyor. Bunun nedeni, merkez bankalarının çok para basması, enflasyonun yüksek olması ve birçok yatırımcının mevcut piyasa koşullarında tahvillere güvenmemesidir.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap