Usta Trader: Bitcoin Boğası Yakın! Bu Seviyeyi Bekleyin!

Usta Trader: Bitcoin Boğası Yakın! Bu Seviyeyi Bekleyin!

Paylaş
BTC Piyasası: Usta Trader: Bitcoin Boğası Yakın! Bu Seviyeyi Bekleyin!

Kripto analisti Jason Pizzino, Bitcoin fiyatındaki son sakinliğe karşın boğa piyasasının tam olarak başladığı görüşünde…

Jason Pizzino, piyasa trendlerine meydana okudu: Bitcoin boğa için hazır

Güncel tahlillerinde Pizzino, Bitcoin’in boğa piyasası döngüsünün Ocak ayında şekillenmeye başladığını ve hala şekillenmeye devam ettiğini söylüyor:

Tıpkı evvelki döngüler üzere, bu da bir boğa piyasasının başlangıcı. Başlangıçlar her vakit açık olamaz. Açık olamazlar.

BTC Piyasası: Usta Trader: Bitcoin Boğası Yakın! Bu Seviyeyi Bekleyin! 1

“Bu seviyeyi bekleyin”

Pizzino daha sonra, “Her şey açık hale geldiğinde, işte döngü o vakit sona erer. İşte o vakit ferdi yatırımcılar devreye girer. Zira herkes tıpkı şeyi görmeye başlar ve piyasaya girmek ister” diye devam etti. Analiste nazaran, Bitcoin boğa piyasası döngüsünü anahtar 28.500 dolar düzeyi teyit edecek. Pizzino bu noktada şunları söylüyor:

Bu piyasa 25.000 doların altında neredeyse hiç vakit geçirmedi. Daha fazla vakit geçiremeyeceğini söylemiyorum, lakin bu düzeyin üzerinde haftalık kapanışlarla altı ay geçirdik. Şimdiye kadar epey yeterli fakat boğalar şimdi orada değil. En azından birkaç kapanışın 26.550 doların üzerinde başlamasını görmeleri gerekiyor. Burada çok fazla övünmeye çalışmıyorum.

Boğaların hâlâ yapması gereken çok şey var. Beyaz çizginin üzerinde, yani 28.500 dolar düzeyinde tekrar olduğumuzda övünmeye başlayabilirim. Bitcoin’in üzerinde konsolide olmaya başlaması ve daha yüksek taban düzeyler oluşturarak 32.000 doları kırmaya çalışması için bu, kilit düzeylerden biri.

BTC Piyasası: Usta Trader: Bitcoin Boğası Yakın! Bu Seviyeyi Bekleyin! 2

Bitcoin boğa piyasası, bir dizi döngüden sonra tam olarak yerini alıyor üzere görünüyor. Jason Pizzino’ya nazaran, piyasa hala başlangıç ​​aşamasında ve gelecek için hayli umut verici. Şu anda Bitcoin, evvelki döngülerin başlangıcıyla uyumlu bir patern izliyor.

Bitcoin’deki boğa piyasasının belirginleşmeye başladığı bu devir, yatırımcılar için kıymetli bir vakit. Analist, boğa piyasasının başlangıç basamağında olduğumuzu ve şu anda piyasaya girecekler için hâlâ vakit olduğunu belirtiyor.

Ancak, Pizzino tıpkı vakitte Bitcoin yatırımcılarını dikkatli olmaya çağırıyor

Kripto analisti, Bitcoin fiyatının 28.500 dolarlık kritik bir seviyeyi geçmesi gerektiğini vurguluyor. Bu düzey, Bitcoin’in yükseliş trendini sürdürebilmesi için kıymetli bir eşik. Önümüzdeki günlerde, Bitcoin yatırımcıları ve takipçileri için değerli bir devir başlıyor. Pizzino, boğa piyasasının sırf başladığını ve yatırımcıların bu fırsatı değerlendirmeleri gerektiğini belirtiyor. Lakin, bu müddet zarfında dikkatli olmak da büyük kıymet taşıyor.

Bu ortada, BTC fiyatı 16 Eylül’de yatay seyir izledi. Önder kripto, yazım sırasında 26.500 dolar bölgesinde süreç görüyor.

BTC Piyasası: Usta Trader: Bitcoin Boğası Yakın! Bu Seviyeyi Bekleyin! 3

Son olarak, Bitcoin yatırımcıları için önerilen strateji, piyasanın dinamiklerini yakından takip etmektir. Tıpkı vakitte, Bitcoin’in kritik düzeyleri geçip geçemeyeceğini görmektir. Pizzino, yatırımcıların Bitcoin’in potansiyelini gözlemlemeleri ve yanlışsız vakti beklemeleri gerektiğini vurguluyor. Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere, başka analistlerde 27.500 dolar bölgesindeki direnç bölgesine dikkat çekiyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap