Usta Analist “Süper Hiperenflasyon” Dedi ve Milyon Dolarlık Bitcoin Tahminini Açıkladı

Usta Analist “Süper Hiperenflasyon” Dedi ve Milyon Dolarlık Bitcoin Tahminini Açıkladı

Paylaş
Usta Analist “Süper Hiperenflasyon” Dedi ve Milyon Dolarlık Bitcoin Tahminini Açıkladı

Kriptokoin.com – Önde gelen Bitcoin ve altcoin fiyat tahmincisi CNBC üyesi Marius Landman, Bitcoin’in yakında 1 milyon dolara yükselmeden önce büyük enflasyona gireceğini iddia ediyor.

Başarılı analist: Bitcoin süper hiperenflasyonu bekliyor!

Bir varlık yöneticisi olan kripto analisti Marius Landman, 1 milyon dolara (daha önce de inandığı gibi) çıkmadan önce Bitcoin’de büyük bir enflasyon öngörüyor.  Ayrıca, kripto alanındaki sonraki iki döngünün sıradan yatırımcılar ve teknik analistler için çarpıcı olacağını söyledi.

Marius Landman, “hipertansiyonlu enflasyon” ilk önce gerçekleşmediği sürece Bitcoin’in 1 milyon dolara ulaşamayacağını söyledi. Bitcoin enflasyondan korunuyor, bunun için her dört yılda bir, madencilerin ücretleri yarıya indiriliyor ve bir sonraki indirim Mayıs 2020’de gerçekleşmeli. Görünüşe göre, burada analist Bitcoin fiyatlarında önemli bir düşüş hakkında konuşuyor.

Analist: Bitcoin’de 20.000 dolarlık düzeltme bugün 100 dolarlık bir düzeltme kadar önemsiz olacak

Marius Landman, fiyat hareketlerinin ölçeğinin çok daha büyük olacağı konusunda uyarıyor. Açıkçası analiste göre, eğer BTC 1 milyon dolara yaklaşmaya başlarsa, pazarın şu anda yaşadığı fiyat düşüşü yani 1000 dolar gibi, hiçbir şey gibi görünmeyebilir. Analiste göre, gelecekte Bitcoin’de 20.000 dolarlık bir fiyat düzeltmesi bugün 100 dolarlık bir düzeltme kadar önemsiz olacak.

Ünlü analist: Bitcoin ve Litecoin ‘subito motus’ geliyor

Görünen o ki, yalnızca bir kişi daha Bitcoin’in 1 milyon dolar fiyat seviyesine ulaşacağına inanıyor. 1 milyon dolarlık fiyat seviyesini ilk öne süren eski antivirüs yazılımı ve kripto savunucusu John McAfee’dir. John McAfee, BTC’nin 2020 sonunda bu fiyata ulaşacağını düşünüyor.

Fundstrat’tan Tom Lee ve ünlü analist Max Keiser gibi diğer Bitcoin boğaları, maksimum BTC fiyat seviyesi için çok daha mütevazi tahminler öngörüyor. Marius Landman ayrıca, kripto topluluğunu şaşırtacak ve onların bilmece çözmesini sğlayacak olan Bitcoin ve Litecoin için  “subito motus” öngörüyor.

Marius Landman ve Afrika’daki yardım projesi

Pazar analitiği ve kripto varlık yönetiminde çalışmaya ek olarak, Landman sosyal gelişim projelerini de destekliyor. Kişisel web sitesinde analist, katıldığı “Daha Fazla Su” projesini tanıtıyor. Görevi Afrika topluluklarına tatlı su sağlamak.

Landman ve projenin ekibi, Afrika’da su kuyuları açmak için bağış topluyor. Şu an bulundukları yer Gana. En güncel Bitcoin fiyat tahminleri için “Bitcoin Boğası Tim Draper BTC’nin 250.000 Dolara Ulaşma İhtimalini Bu Sebebe Bağladı” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap