Usta Analist, Şubat İçin Seçtiği 4 Altcoin’i Paylaştı!

Usta Analist, Şubat İçin Seçtiği 4 Altcoin’i Paylaştı!

Paylaş
BTC Piyasası: Usta Analist, Şubat İçin Seçtiği 4 Altcoin’i Paylaştı!

Kripto analistleri Lark Davis, Şubat ayında dikkatleri üzerine çekeceğini düşündüğü beş kripto paranın altını çiziyor. Farklı kripto para birimleri, sektördeki kaderlerini belirleyen çeşitli eylemler ve gelişmeler görüyor. İşte Crypto YouTuber Lark Davis’in bu ay büyük potansiyele sahip olduğunu düşündüğü altcoin projeleri. Analistin paylaşımlarını Kriptokoin.com okuyucuları için hazırladık.

Öncelik lider kripto Bitcoin’in (BTC)

On-chain piyasa istihbarat firması Glassnode’dan alınan verilere dayanarak, borsalardaki Bitcoin dengesi şimdi üç yılın en düşük seviyesine ulaştı. Lark Davis’e göre bu, panik satışından ziyade uzun vadeli hodling için kripto para biriminin alımının arttığını gösteriyor. Cathie Wood’s Ark Invest, 2030 yılına kadar 1 milyon dolarlık BTC değerine mahkum olan birçok kripto meraklısı arasında yer alıyor.

BTC Piyasası: Usta Analist, Şubat İçin Seçtiği 4 Altcoin’i Paylaştı! 1

Ek olarak, Bitcoin Arşivi’ne göre, Bitcoin ayarlı uyku hali akışı, dijital varlık her rekor düşük seviyeye ulaştığında tarihsel olarak güçlü sıçramalar gösteriyor. Daha da fazlası, geçen hafta, beş haftalık kalıcı bir düşüşün ardından kurumsal kripto fonlarına girişlerin (19 milyon dolar) ikinci haftasını işaret ediyor. Bitcoin, 22 milyon dolarlık girişle Çoklu-Varlık-Fonlarından sonra kazanımlara öncülük etti.

İlk gözde altcoin projesi Solana (SOL)

Solana şimdi, önümüzdeki dört ile beş hafta içinde piyasaya sürülecek yükseltmelerle geçmişteki performans sorunlarını çözmek için çalışıyor. Kurucu ortak Anatoly Yakovenko, bu sorunlu noktaları çözmenin ağın geliştiricileri ve doğrulayıcıları için mevcut öncelik olduğunu vurguladı.

Haberlere göre, önde gelen NFT piyasası OpenSea, Solana’nın NFT’lerini desteklemeyi planlıyor. Analiste göre Solana, Ethereum’dan sonra en sağlam NFT ağlarından birine sahip ve ikincisine kıyasla nispeten daha ucuz gaz ücretleri avantajı bulunuyor. Analist, OpenSea’nin hamlesinin bu nedenle Solana NFT alanına büyük bir likidite getireceğini belirtiyor.

BTC Piyasası: Usta Analist, Şubat İçin Seçtiği 4 Altcoin’i Paylaştı! 2

Diğer ekosistem gelişmeleri, ağdaki yeteneklerini genişletmek için Solana merkezli Phantom cüzdan tarafından toplanan son 109 milyon doları içeriyor. Önde gelen ABD borsası Coinbase, ilk kez Solana tabanlı proje token’leri ORCA ve FIDA’yı listeleyerek, tüm ekosistem için ağ erişimini ve likiditeyi artırdı.

Analiste göre potansiyele sahip diğer altcoin projeleri

BreederDAO

Lark Davis, kuruluşun tokeni henüz trade’e başlamamasına rağmen, BreederDAO’nun sunduğu kullanım durumları nedeniyle büyük bir potansiyele sahip olduğunu belirtiyor. Platform, NFT üretimini optimize ediyor ve play-to-earn NFT oyunlarının oyun içi varlıklarına erişimi artırıyor.

BTC Piyasası: Usta Analist, Şubat İçin Seçtiği 4 Altcoin’i Paylaştı! 3

BreederDAO, dijital ekonomiyi güçlendirmenin yanı sıra bu tür oyunlara zincirleme uzmanlık sunmayı da planlıyor. Şimdiye kadar platform 100.000’den fazla NFT sağladı ve ünlü Ethereum tabanlı NFT oyunu Axie Infinity dahil 50’den fazla ortağı var. Kurumsal destekçileri arasında önde gelen risk sermayedarları Andreesen Horowitz ve Delphi Digital bulunuyor.

Avalanche (AVAX)

Messari kripto veri tabanına göre, 2021 yılının 4. çeyreğinde Avalanche günlük ortalama 475 bin işlem (Ethereum’un yaklaşık yüzde 40’ı) gerçekleştirdi. Ağ ayrıca, yüzde +2.75 TVL baskınlığı ile aynı dönemde kilitli toplam değerde (TVL) en hızlı büyüme oranını gördü. Analiste göre bu raporlar, özellikle ücrete duyarlı veya EVM uyumluluğunu sürdürmek isteyen projeler tarafından ağın hızla benimsendiğine işaret ediyor.

BTC Piyasası: Usta Analist, Şubat İçin Seçtiği 4 Altcoin’i Paylaştı! 4

Avalanche, işlem ücretlerinden 700.000’den fazla AVAX tokenin yaktı. Analist, bunun deflasyon yetenekleri için bir artı olduğunu belirtiyor.

Trader Joe (JOE)

Avalanche tabanlı DeFi platformu Trader Joe, kısa süre önce platformdaki “çiftlik ve çöplük” faaliyetlerini azaltmak için bir tokenomik revizyonu duyurdu.

BTC Piyasası: Usta Analist, Şubat İçin Seçtiği 4 Altcoin’i Paylaştı! 5

Tüm zamanların en yüksek seviyesinden %70’in üzerinde düşüş olmasına rağmen Lark Davis, Trader Joe’nun 24 saatlik işlem hacmi neredeyse piyasa değerine eşdeğer olduğu için büyük ölçüde düşük değerde olduğunu düşünüyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap