Usta Analist: Bu Altcoin Uçacak, Bu İkisi İse Çökecek!

Usta Analist: Bu Altcoin Uçacak, Bu İkisi İse Çökecek!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Usta Analist: Bu Altcoin Uçacak, Bu İkisi İse Çökecek!

Yakından takip edilen bir kripto analisti, orta ölçekli bir altcoin’in fiyatında değerli bir yükseliş için hazır olduğunu söylüyor. Analist ayrıyeten iki altcoin için çöküş öngörüyor. Son olarak önder kripto para Bitcoin için görünümünü güncelliyor.

LINK, bir sonraki döngüde büyük sayılar elde edecek!

Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasa tekrar yeşil bölgeye geri döndü. Altcoin Sherpa takma isimli usta analist, toplumsal medya platformu X’teki 196.300 takipçisine son varsayımlarını paylaştı. Analist, Blockchain oracle Chainlink’in (LINK) bir sonraki boğa piyasası döngüsünde muhtemelen aylar süren bir süreç aralığından çıkacağını söylüyor. Bu bağlamda analisti şu açıklamayı yapıyor:

LINK: Binlerce projenin temel altyapısını oluşturan en düzgün altcoin projelerinden biri için 500 günlük birikim âlâ. LINK’in bir sonraki döngüde büyük sayılar elde edeceğini düşünüyorum. Muhtemelen elimde tutacağım birkaç taneden biri. Lakin şu anda uygun bir alım satım aracı değil.

Ulaş Utku Bozdoğan: Usta Analist: Bu Altcoin Uçacak, Bu İkisi İse Çökecek! 1Kaynak: Altcoin Sherpa

Analistin grafiğinde LINK Mayıs 2022’den bu yana üst sonu 9,33 dolar ve alt sonu 5,52 dolar olan bir aralıkta süreç görüyor.

Altcoin Sherpa: Bitcoin bu rotayı izleyecek

Ardından analist önder kripto para Bitcoin’e (BTC) bakıyor. Altcoin Sherpa, BTC’nin muhtemelen 200 günlük kolay hareketli ortalamayı (SMA) geçeceğini varsayım ediyor. Analist, bunun yükselişe işaret ettiğini söylüyor. Bu doğrultuda analist, “BTC: üstte dört saatlik bir kapanış ve devamını görmek istiyor. Bir yine test de aslında sağlıklı olacaktır.” diyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Usta Analist: Bu Altcoin Uçacak, Bu İkisi İse Çökecek! 2Kaynak: Altcoin Sherpa

Analist, grafiğine bakarak muhtemelen Bitcoin’in 26.700 dolara çıkacağını iddia ediyor. Bunun akabinde ise 18 Eylül’e kadar 28.000 dolara yükselmeye devam etmeden evvel 26.300 dolar düzeyini tekrar test edeceğini öne sürüyor. Bu ortada, Bitcoin, son 24 saatte %1,3 artışla yazı sırasında 26.666 dolardan süreç görüyordu.

MATIC ilgi eksikliği nedeniyle çökecek!

Analist ayrıyeten ölçeklendirme tahlili Polygon (MATIC) üzerinde de duruyor. Polygon’un 0,50 dolar düzeyindeki dayanağını kaybetmesi halinde ticari ilgi eksikliği nedeniyle %42’den fazla düşüş görebileceğini öngörüyor. Bu doğrultuda analist, şu değerlendirmesini paylaşıyor:

MATIC: Dürüst olmak gerekirse neden birinin bunu satın alacağından emin değilim. IMO (benim görüşüme göre) 0,30-0,45 dolar bölgesine geri döndü.

Ulaş Utku Bozdoğan: Usta Analist: Bu Altcoin Uçacak, Bu İkisi İse Çökecek! 3Kaynak: Altcoin Sherpa

Bu ortada MATIC, son 24 saatte %1,3 artışla yazı sırasında 0,52 dolardan süreç görüyordu.

Analist bu altcoin için çöküş öngörüyor

Son olarak Altcoin Sherpa, Bored Ape Yacht Club topluluğu ApeCoin’in (APE) lokal token’ının 1,14 dolar düzeyini tekrar test etmesi nedeniyle çöküş yaşayacağını öngörüyor. Analist, bu bahisteki görüşlerini şu biçimde tabir ediyor:

APE: İşte bu yüzden genel olarak coinleri kilitlemezsiniz. Bu, bu sh.tcoin için son direniş. Bıçakla yakalamaktan hoşlanıyorsanız denemeye kıymet olabilir. Bununla birlikte, bunun yükselmesi için rastgele bir anlatı yahut neden göremiyorum. NFT (non-fungible token) piyasası şu anda meyyit.

Ulaş Utku Bozdoğan: Usta Analist: Bu Altcoin Uçacak, Bu İkisi İse Çökecek! 4Kaynak: Altcoin Sherpa

APE, son 24 saatte %0,1 artışla yazı sırasında 1,14 dolardan süreç görüyordu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap