Upbit’ten ihtar geldi: Gözler LINA’nın üzerinde!

Upbit’ten ihtar geldi: Gözler LINA’nın üzerinde!

Paylaş
BTC Piyasası: Upbit’ten ihtar geldi: Gözler LINA’nın üzerinde!

Güney Kore’nin en büyük kripto para borsası Upbit, LINA‘yı incelemeye aldığını ve delist edebileceğini bildirdi.

Web sitesi üzerinden resmi açıklama yapan resmi UpBit, incelemeye aldığını ve delist edebileceğini açıkladı. Geçtiğimiz günlerde Stablecoin‘i LUSD‘un akına uğradığını açıklayan Linear Finance, “LUSD satın almayın, ticaret yapmayın” demişti. Bu kaos ile birlikte stabilitesini kaybeden LUSD, 0,0981 dolara kadar sarktı. Mevzu hakkında bugün itibariyle tekrardan bir açıklama yapan UpBit, LINA’nın inceleme sürecine girdiğini ve delist ihtimalinin olduğunu tabir etti.

BTC Piyasası: Upbit’ten ihtar geldi: Gözler LINA’nın üzerinde! 1

Upbit’ten resmi açıklama geldi

Son zamanlardaki sadece ekosistemini değil kripto para piyasası ismine tehlike yaratan LINA’yı radarına aldığını açıklayan borsa, gerekli çalışmaların yapıldığını belirtti. Stablecoin’de meydana gelen depeg sorunun borsa bazında sorunlara yol açmaması için çeşitli faaliyetlerde bulunduğunu açıklayan UpBit, bahisle ilgili çalışmaların devam ettiğini açıkladı.

LINA konusuna birinci reaksiyon gösteren borsalardan UpBit, Linear Finance’in hücuma uğramasından bu yana toplumsal medyadan ve resmi web sitesinden paylaşımlarına devam ediyor. Yeni olarak kullanıcılarını bilgilendiren borsanın bundan sonraki atakları ise merakla bekleniyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap