Upbit, CRV yatırma ve çekme süreçlerini askıya aldı!

Upbit, CRV yatırma ve çekme süreçlerini askıya aldı!

Paylaş
BTC Piyasası: Upbit, CRV yatırma ve çekme süreçlerini askıya aldı!

Güney Kore’nin tanınan kripto para borsası Upbit, CRV’deki çöküşün akabinde yatırma ve çekme süreçlerini durdurduğunu açıkladı.

DeFi platformlarının önde gelen ismi CRV, dün akşam kritik saatler geçirdi. Bir CRV balinası, swap havuzunda anlık olarak 7 milyon dolarlık satış gerçekleştirdi. Bu durumda platformdaki CRV fiyatını 0,60 dolardan 0,10 dolara getirerek büyük bir tehlike yarattı. Ayrıyeten önde gelen kripto borsalarındaki CRV fiyatı, yüzden 20’den fazla kıymet kaybetti. Kripto paradaki tehlikeden ötürü Upbit, CRV yatırma ve çekme süreçlerini askıya aldığını duyurdu.

“CRV kıymetli bir dalgalanma yaşıyor”

CRV’deki hareketlilikten kaynaklı güvenlik tedbirlerini artırdığını açıklayan tanınan Güney Kore borsası UpBit, yaptığı açıklamayla şunları söyledi;

Bugün, Curve (CRV) ile bağlı birtakım stablecoin havuzlarında makul güvenlik açıkları keşfedildi. Sonuç olarak, CRV şu anda kıymetli bir dalgalanma yaşıyor. CRV ile ilgili rastgele bir yatırımı değerlendirirken dikkatli olmanızı tavsiye ediyoruz.

Çeşitli kripto havuzlarındaki sorunlara değinen Upbit, güvenlik tedbirleri gerekçesiyle bir müddetliğine CRV süreçlerini durdurdu. Borsa, olaya dair detaylı açıklamalarda bulunmadı. Ek olarak bu askıya alma sürecinin ne kadar süreceğiyle ilgili şimdi bilgi paylaşmadı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap