Unstoppable Domains’den kullanıcılarına iletileşme dayanağı

Unstoppable Domains’den kullanıcılarına iletileşme dayanağı

Paylaş
BTC Piyasası: Unstoppable Domains’den kullanıcılarına iletileşme dayanağı

Unstoppable Domains, kullanıcıları için “Unstoppable Messages” hizmetini sunuyor.

Domain hizmeti sunan şirket, kullanıcıların Coinbase Cüzdan, Lens uygulamaları üzere XMTP özellikli platformlarda herkese bildiri göndermesine müsaade veren “Durdurulamaz Mesajlaşma” ismi verilen bu hizmeti piyasaya sürdü.

Unstoppable Domains’ten kullanıcıları için iletileşme hizmeti

Unstoppable Domains kullanıcıları, Ethereum uyumlu platformlarda cüzdan adreslerini yahut tesir alanlarını girerek insanlara inançlı bir biçimde ileti gönderebilmektedir.

Bu hizmet birebir vakitte başka XMTP özellikli topluluklarla da çalışabilir ve Durdurulamaz Tesir Alanları’nın öbür Dapp topluluklarına bildiri göndermek için Push Protokolü aracılığıyla Durdurulamaz Mesajlaşmayı kullanmasını sağlamayı planlamaktadır.

BTC Piyasası: Unstoppable Domains’den kullanıcılarına iletileşme dayanağı 1

Web3 alan isimleri, insanların karmaşık kripto adresleri yerine “alice.eth” üzere daha okunabilir isimlerle süreç yapmasına imkan tanıyan bir alternatif sunar. Bu sayede kullanıcılar, daha kullanıcı dostu bir tecrübe yaşayabilirler.

Durdurulamaz İletileşme, kullanıcıların iletilerinin tam mülkiyetine sahip olduğunu vurguluyor. İletiler şifrelenir ve XMTP’nin merkezi olmayan ağında saklanır. Kullanıcılar bu ağa bağlanarak sohbetlerine rastgele bir XMTP platformundan erişebilirler. Kullanıcılar ayrıyeten kendileriyle bağlantı kurmasını istemedikleri bireylerin kendilerine ulaşmasını engelleyebilirler.

Unstoppable Domains, daha evvel Polygon ve öbür blok zincirleri için web3 alan isimlerini yayınlamıştı ve hizmetini farklı blockchain ağlarına da genişletmeyi planlıyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap