Ünlülerin NFT’leri düşüşte: Justin Bieber ve Paris Hilton’a dava açıldı!

Ünlülerin NFT’leri düşüşte: Justin Bieber ve Paris Hilton’a dava açıldı!

Paylaş
BTC Piyasası: Ünlülerin NFT’leri düşüşte: Justin Bieber ve Paris Hilton’a dava açıldı!

Bir küme NFT yatırımcısı, ünlü isimlerin çıkarmış oldukları NFT’lerin bedel düşüşünden kaynaklı olarak dava atağında bulunacağını bildirdi.

Bir devri kasıp kavuran NFT furyası, ünlü isimlere açılan davalar ile gündemi sallıyor. Vaktinde pek çok tanınan isim kendi NFT’lerini piyasaya sürerek, büyük gelirler elde etti. Ama, NFT bölümünün ve kripto paraların kıymet kaybederek ilerlemesi, ilgili yatırımcılarda inanılmaz kayıplara yol açtı. Olaylar ile ilgili son gelişme ise, bir küme NFT yatırımcısının ünlü isimlere dava açacak olması.

BTC Piyasası: Ünlülerin NFT’leri düşüşte: Justin Bieber ve Paris Hilton’a dava açıldı! 1

Davada ismi geçen 30 sanık var

Bir NFT topluluğu, Sotheby’s Holdings Inc. ve öbür isimlere ünlülerin onaylamış olduğu koleksiyon öğelerinin fiyat düşüşünden kaynaklı olarak dava açacağını belirtti. Toplu davada ismi geçen dört davacı, “NFT’leri yanıltıcı” olarak nitelendirdi. Davaya ilişkin bilgiler ortasında 30 sanığın yer aldığı söz ediliyor.

Justin Bieber ve Paris Hilton üzere ünlülelerin de yer aldığı dava, genel olarak geçersiz çıkardan kazanç sağlamak halinde belirtiliyor. Davacıların hukuk takımı, ilgili şikayetler üzerinde ağır bir çalışma temposunda olduğunu tabir etti. Justin Sun ve Paris Hilton üzere tanınan isimler, şimdi mevzu hakkında açıkalama yapmadı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap